• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Günlük kullanım için PC tavsiye

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Arkadaşlar bi yakınıma office için kasa ve led ekran lazım tavsiye için ;
Kasa 700-800 arası uygun fiyata önerirseniz sevinirim yarın alınacak acil lazım.

O yakının bu kasa ile ne yapmayı düşünüyor tam olarak ? Sadece ofis uygulamaları mı kullanacak ? Sadece internete mi girecek ? Oyun mu oynayacak ? Hepsini mi yapacak ? İhtiyacı nedir yani ?

Hazır kasa mı istiyorsunuz yoksa toplama mı olacak ?

Vatan biglisayarı pek tavsiye etmem fiyatları diğer yerlere göre daha pahalı ayrıca bütçeyi biraz daha arttırırsanız i3 işlemci alın en azından celeron falan yetersiz gelebilir pek tavsiye etmem. Monitor o kadar önemli değil uygun bulduğunuz herhangi bir marka veya modeli alabilirsiniz yeterki görüntü versin :)

Sağ olun ümit bey sizin verdiginiz linkteki ofis icin olanlara ben bakmistim acikcasi icime sinmemisti ondan dolayi sizden ricamkasa icin 1 - 2 daha alternatif biseler bulma sansiniz var mi ? Yarin almamiz sart onun icin vatandn link attim gdip alicaz diye.

Size attığım linkteki pc ler bana verdiğiniz Vatan Bilgisayardaki pc den daha iyi pc ler. 700-800 lira bütçe ile ancak bu ve buna benzer bir pc alabilirsiniz daha fazlası olmaz.

Daha iyi birşey istiyorsanız bütçeyi biraz arttırmanız veya toplama bilgisayar almanız gerekir. + Kesinlike Vatanı önermem. Vatandan alabileceğiniz pc nin aynısını başka yerlerden Vatandan en az 100 ile 200 tl daha indirimli alırsınız. Vatanın fiyatları çok kazıktır.

Sizin verdiğiniz pc 800 TL : http://www.vatanbilgisayar.com/hp-l...hd-graphics-win81-bing.html?srt=UP#ozellikler

Verdiğim linkteki pc lerden birisi 636 TL : http://www.teknobiyotik.com/noteboo...am-320gb-hdd-freedos-masaustu-bilgisayar.html

Aralarındaki tek fark : Sizin verdiğiniz linkteki pc nin 500 gb hdd si var benim verdiğim ise 320GB ancak sizin verdiğiniz pc deki işlemcinin modeli J1800 benim verdiğim pc deki işlemci modeli ise J1900. Yani sizinkinin hdd biraz fazla benim verdiğimin ise işlemci biraz daha yüksek ve arada 164 TL fark var.

Sen bilirsin kardeşim biz önerimizi yaptık gerisi sana kalmış. Dark Evoya takılacak ne var ? Dark evo sadece dış kasanın maskası içindeki parçaların hepsi ayrı ayrı kaliteli firmalara ait. Dıştaki kasanın ne performansa ne de herhangi bir işleve etkisi yok zaten.

Geri