• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guns of Icarus Online (Steam Gift)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Polovets
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Polovets

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
23
Selamlar,
Elimde 2 tane fazladan Guns of Icarus Online var bunları satmak istiyorum.Şuanki fiyatı 15 dolar yani 30 lira civarı falan ediyor Steam'de ben başka oyunlar için para topladığım için daha hesaplı bir fiyata bırakacağım.

Oyunlar için tanesi 15 TL dir.Almak isteyen kişilere hesap numarası verilecek para hesapta göründüğünde Steam üzerinden size gift (hediye) olarak gönderilecektir.

Z1gQXZ.jpg

----------

Oyunda aylık ödeme gibi birşey YOKTUR.Bir kez aldığınız zaman başka ücret ödemezsiniz.Oyunun nasıl birşey olduğunu merak edenler için.

Geri