• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guns of Icarus - Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78
maxigameanner3.png

maxayrac3.png

Guns of Icarus
- Web Sitesi - http://gunsoficarus.com/
maxayrac3.png

Guns of Icarus
- Nedir ?

Guns of Icarus Online takım oyunu üzerine kurulmuş online hava savaşları oyunudur. Post-apocalyptic(kıyamet sonrası yani zombi istilası vs. gibi durumlarda kullanılır) dünyada arkadaşlarınızla düşman gemilerle savaşmak için yönetin ya da hizmet edin. Her oyuncu bulunan 3 görevden birini üstlenir ve düşmanı bertaraf edip uçmaya devam etmek için birlikte çalışır. Bunlar Captain, Gunner ve Engineer'dir.

Bu sürekli açık role play modudur. Gelecek için planlanan şehir, ticaret, crafting ve takım eklentileri ile adventure modu genişleyecek. Guns of Icarus Online Skirmish modu ile yayımlanacak. Adventure Mode henüz yapım aşamasındadır.

Bu PvP arena modudur. Modda sürekli devam eden çatışma içinde olacaksınız. Skirmish modu bir kaç oyun çeşidi içeriyor.(deathmatch, VIP, control point) Skrimish ayrıca modifiye edilebilen gemiler ve kazanım sistemi ile kurulu skill sistemi içeriyor.
maxayrac3.png

Guns of Icarus - Sınıflar

Pilot

pilotPoseCropped.png

Pilot geminin komutanıdır. gemide mürettebatla uyumlu bir şekilde çalışır ve iletişim kurar.

Topçu

gunnerPoseCropped.png

Topçunun sadece bir işi vardır. Hedefleri bulur ve havaya uçurur.

Mühendis

engiPoseCropped.png

Mühendis gemini iyi bir şekilde tanıyan görevinde becerili bir sınıflardan birisidir.
maxayrac3.png

Guns of Icarus -
Tanıtım Videosu

maxayrac3.png

Son düzenleme:
Geri