• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Günün Birinde

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
KADIN: Günün birinde aynı yoldan geçerken iki yabancı gibi karşılaşsak ne hissederdin?
ADAM: Kalbim acırdı. Üzüldüğümü belli etmemeye çalışırdım. Umursamaz gibi görünmeye çalışırdım. Ya Sen ne hissederdin?
KADIN: Kaybolmuş gibi. Kendi ruhunu kaybetmiş biri gibi hissederdim. Keşkeler dilime dolanırdı galiba. Sana sarılamamanın verdiği acıyı derinden hissederdim. Sanırım sen varlığınla hayatıma anlam katıyorsun. Ve ben bu yüzden çok şanslıyım.
ADAM: Günün birinde seni kendi kaderinle baş başa bıraksam ne hissederdin peki?
KADIN: Senden ölünceye kadar nefret ederdim sanırım. Her günü sana lanet okuyarak ve seni deli gibi özleyerek geçirirdim. Ağlardım, yaralarımı üfleyerek sarmaya çalışırdım. Beraber güldüğümüz anları hatırlayarak kendimi avutmaya çalışırdım.Bir daha hiç mutlu olamayacakmışım gibi hissederdim. Bir yanım hep eksik kalırdı. Peki sen hiç kendi kaderinle baş başa bırakıldın mı?
ADAM: Ben kendi kaderimle baş başa bırakıldım, hiçbir şey olmuyor yaşamaya devam ediyorsun. En fazla nefesin kesilecekmiş gibi hissediyorsun, bir sigara yakıyorsun ve her şey anında düzeliyor. Hayatın kuralı bu sanırım. İnsan kendi kaderiyle baş başa kalmayı öğrenmedikten sonra hiçbir şeyin üstesinden gelemez. Sevgisizliğin bile..

Geri