• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Günün Sorusu Dürüst olalım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
Yeni bir kızla tanıştınız ilk buluşmada yemeğe gittiniz yemek yendi sonra baktınız para cüzdan kart her şey evde kalmış

Bu durumda ne yapardınız?

Müdürle konuşurdum kimliği telefonu bırakıp giderdim sonra geri gelip öderdim ben :D

Son düzenleme:
kızdan isterdim derdim böyle böyle durum bu sen öde sonra ben sana geri öderim bir şekilde :D :D

Böbreğin tekini rehin bırakırdım

Şaka lan napıcam wc ye gidiyom ayağına kaçardım nasıl olsa yeni tanışmışız :D :D

Öyle bir hata yapmam, o tarz konulara hiçbir şeye dikkat etmediğim kadar dikkat ederim çünkü.

Ama yinede öyle farz edicek olursak müdürle konuşurum, baktım yola gelmeyecek gibiyse kıza durumu anlatır, başka bir akşam onu telafi ederdim.

Son düzenleme:
Eğer telefon numaralarımızı birbirimize vermemişsek tuvalet manasıyla vınnnn :) Eğer vermişsekte yapıcak bişe yok şemsiye açılcak artık :nse:

tuvalet veya başka bir bahaneyle masadan kalkar arkadaşımı felan arardım para desteği için :D Veya söyleyip arkadaşımı davet ettim felan derdim. Bu tarz bi olay başıma geldi,masada para yetmemişti çaktırmadan bi arkı çağırmıştık olay kapanmıştı :D

Son düzenleme:
Telefon diye bişi var değil mi ? Ararsınız bi tanıdığı gelir kurtarız rezillikten ne yazıp çiziyorsunuz :D

BEN şunu derdim ne gereksiz ve boş bir soru sormuşsun be kardeş derdim

sevgi paylaşmaktır oyüzden kendimi ifade ederim durumu söylerim zaten kız agız burun yapıosa ondan hayır gelmez , eğer önemli değil bende biraz var diyosa dogru insanla birliktesiniz demektir.

yok rezil olucam felan filan bişey olmaz niye olasınki istisnai kızda öder

Son düzenleme:
Geri