• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gunz 2 - Genel Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78
maxigameanner3.png

maxayrac2.png

Gunz 2 Web Sitesi - Gunz 2: The Second Duel Home
Gunz 2 - Güncel Bilgiler - https://www.maxigamerz.com/f840/gunz-2-guncel-bilgiler-216027/#post2284796
maxayrac2.png

Merhabalar uzun zamandır beklenen oyun gunz 2 artık açık betada 28.11.2013 tarihinde açıldı. Konu ile ilgili bir düzenleme yaptım.
maxayrac2.png

Gunz 2 -
Nasıl İndirebilirim ?Gunz 2 web sitesinden veya aşağıdan direk indirebilirsiniz;

maxayrac2.png

Gunz 2
- Tanıtım

Aksiyum İmparatorluğu ile Travia Cumhuriyeti arasında bir Soğuk Savaş'ın kızıştığı bir dünyada, Optimite isimli bir enerji kaynağı cephenin kaderini değiştirebilir. Pervasız paralı askerler, bu enerji kaynağını doğrudan bedenlerine zerk ederek süperinsan gücü edinmenin, duvarları kolayca tırmanmanın bir yolunu buldular ve şiddetli çarpışmalarıyla ortalığı viraneye çevirdiler. Bu çarpışmaların ortasında senin, her biri kendine özgü oyun tarzlarına sahip üç karakterden birini seçerek kötü niyetli Adam Şirketi'ne karşı bir duruş sergilemen gerekiyor.

Silent Avenger, Gunslinger veya Shield Trooper olarak süper askerlerin arasına katıl! Kıran kırana ölüm maçlarında binlerce oyuncuya karşı savaş ya da arkadaşlarınla birlikte hareket ederek sefer modunda Adam Şirketi'nin birbiri ardına gelen asker sürülerini yok etmeye çalış.

tek-basina-dunyaya-karsi_bfa633a51211513bba29f3b2e4a15a8d.jpg

takim-oyunu_346929aebf1e143683ae6a1d7b50e181.jpg

Klasik nişancı aksiyonu

Duvarları kullan: Çevre senin dostun! Duvar hareketleri yapmak için kusursuz bir şekilde çevrenle bütünleş. Duvarlarda koş ve yükseklerden düşmanlarına ölüm kus!

Dünyayı kontrol et: İstersen hızlı bir savaşa girip çık, istersen profesyonel klanlarda örgütlen, öğrenmesi kolay, ancak ustalaşması zor kontroller ve seni kendi yetenek düzeyinizdeki oyuncularla karşılaştıran eşleştirme sistemi ile GunZ 2, oyundaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ekibini Kur: PvP modlarında arkadaşlarınla düşman ol ya da ortaklaşa sefer modunda ekip kurarak kötü niyetli Adam Şirketi'ne karşı savaş. Giderek büyüyen güçlü bölüm sonu canavarlarını mağlup etmek için doğru stratejiyi bul.

Kendilerine özgü oyun tarzlarına sahip üç farklı karakter sınıfı: Geçit vermeyen bir Shield Trooper olarak kimseye geçit verme, Gunslinger olarak düşmanlarına mermi (ve el bombası!) yağdır ya da Silent Avenger olarak düşmanlarına o kadar hızlı saldır ki düşmanların neye uğradığını şaşırsın. Bu oynanabilir karakterler listesi, kendini oyuna adamış oyunculara yeni oyun tarzları sunmak için sürekli genişleyecek.

Ölümcül olacak kadar benzersiz ol: Karmaşık büyü sistemiyle cephaneni güçlendir. Yeni donanım edinmek için eşyaları ayırıp artık parçaları birleştirirken hiçbir eşya boşa gitmeyecek. Kendi oyun tarzına en uygun kombinasyonu oluşturmak için buff'ları istifle.

Tüm donanım özellikleri için olağanüstü görseller: GunZ 2'nin kendi RealSpace 3.0 Motoru, düşük özellikteki makineler için bile ayrıntılı görseller sağlar.

Savaşa Katıl!
Gelişmiş kontroller, gerçek zamanlı fizik efektleri, ortaklaşa sefer modu ve yepyeni eşleştirme sistemiyle GunZ 2: The Second Duel sadece silahlarla değil aynı zamanda pek çok tarzda savaşabileceğin harika bir nişancı oyunu deneyimi sunuyor. GunZ 2'yi indirmek tamamen ücretsiz!

Kaynak : Gunz 2: The Second Duel Home

Gunz 2
- Tanıtım Videosu

Son düzenleme:
Gunz 2 kapalı beta 16 eylülden 29 eylüle kadar 2. kapalı beta devam edecek.

Merhaba arkadaşlar ayın 29'una geldik açık beta yaklaşıyor oyuna kimler başlamayı düşünüyor benim gibi ?

Oyuna başlayacaklar;

Gunz 2 kapalı beta bitti oyun şuan kapalı ne zaman açılacağı hakkında bir birli bulamadım.

Merhabalar gunz 2 topluluk beta başladı Gunz 2: The Second Duel Home buradan üyelik alıp beta key gerekmeden indirip oyuna girebilirsiniz.
Yakında gunz 2 hakkında ayrıntılı bir rehber hazırlayacağım ilk bakış videosu çekeceğim bakalım nasıl olacak.:)

Konu güncellendi yeni indirme linkleri eklendi video işi malesef olmuyor program bulamadım oyunlarda sorun çıkartıyor.

Geri