• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gunz Online Üyelik Alımı

XecutioNR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
26
Gunz Online Üyelik Alımı Ve Oyun İçin Pc Gereksinimleri...

Üyelik Alımı :

ßildiğim kadarıyla Sadece 7 Gün Bedava :

İlk Önce www.gunzonline.com adresine Giriyoruz .. Gerisi Gifte :)

anigifcgp.gif

Oyun İçin Pc Gereksinimleri ... :

18746418.jpg

anlayamadığım birşey var gunz ijji ye bağlı değil miydi xD

ijji gunz en iyisidir bence bugsuz vb. diğerlerinde hep edit... adam uzaktan x2 shotgunla bi vuruyo ap fullken ap 0 can kırmızı böyle bir olay warmı ya ?

adamla hallda vs yapıyoruz daha yeni başladık adam köşeden köşeye 1 yerleştirdi ap hp fullden 0 ap kırmızı hp kaldı bi daha vurdu öldüm warmı böyle bir olay ? o shottie en az 100 dmg dir adım gibi eminim

adamla hallda vs yapıyoruz daha yeni başladık adam köşeden köşeye 1 yerleştirdi ap hp fullden 0 ap kırmızı hp kaldı bi daha vurdu öldüm warmı böyle bir olay ? o shottie en az 100 dmg dir adım gibi eminim

Oyunda Doğal Olarak cücük Hacklerde Bulunuyor xD

Geri