• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

H1Z1 PlayStation 4’e Geliyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
H1Z1 önümüzdekiay PlayStation 4'e geliyor.

Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen H1Z1, ilk kez 2015 yılında yayınlanmıştı. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım, kısa bir süre önce oynaması ücretsiz olmuştu.

H1Z1-PlayStation-4%E2%80%99e-Geliyor-2.jpg

Çok oyunculu bir yapıya sahip olan ve aksiyon dolu bir dünyaya sahip olan H1Z1 günümüze kadar milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştı. Bilgisayar platformunu kasıp kavurduktan sonra free to play yani oynaması ücretsiz olan yapım bugün bomba gibi bir haberle gündeme geldi. Yapılan habere göre H1Z1 PlayStation 4 platformuna çıkış yapmaya hazırlanıyormuş. VG247’den öğrendiğimiz bilgilere öre oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan Daybreak Game Company yaptığı açıklama ile birlikte oyunun PlayStation 4 platformu için de çıkış yapacağını duyurdu.
VG247’de yapılan habere göre H1Z1, 22 Mayıs’tan itibaren PlayStation 4 platformunda Açık Beta olarak oynanabilecekmiş. H1Z1’in bilgisayar sürümü ile PlayStation 4 sürümü hemen hemen aynı özelliklere sahip olacakmış. Oyunun PlayStation 4 sürümü, bilgisayar sürümünü tamamen içerisinde bulunduracak ve aynı zamanda PlayStation 4’e özgü değişikliklerde bulunacakmış. Ayrıca oyunun bilgisayar sürümünden ayrı içerikler ile konsol platformuna geleceği belirtiliyor. Oyundaki kullanıcı arayüzü ve envanter ekranları yeniden elden geçirilmiş olarak PlayStation 4 platformuna gelecek. Oyunun konsol platformunda daha fazla radyal menü karşımıza çıkacak.

H1Z1-PlayStation-4%E2%80%99e-Geliyor-3.jpg

H1Z1-PlayStation-4%E2%80%99e-Geliyor-4.jpg

H1Z1 espor oldu diye biliyorum. Yanlış yönetim sayesin oyunun popülerliği tamamen bitti. Consol oyuncuları matah bir şey sanıp gereksiz yere satın almamalılar bence.

H1Z1 espor oldu diye biliyorum. Yanlış yönetim sayesin oyunun popülerliği tamamen bitti. Consol oyuncuları matah bir şey sanıp gereksiz yere satın almamalılar bence.

Pubg fırsat bilip h1z1 i altta bıraktılar yönetim yüzünden işte aynı bizim sro pvpleri gibi :D

Pubg fırsat bilip h1z1 i altta bıraktılar yönetim yüzünden işte aynı bizim sro pvpleri gibi :D
çok doğru teşhis. Bir oyun anca bu kadar kötü yönetilebilir. her kodlama hatalarında ve yanlış karalarında vsro codlayıcılarla gmleri gelmedi değil aklıma :D

Geri