• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hackshield Server

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bannnnn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bannnnn

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
4
[BILGI]Merhaba arkadaslar.Birçok kişi Hackshield Serverı açınca "javac' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor" hatasını aldı. Tabi birçok kişinin sorunu java programını yükleyince ortadan kalktı.

Ama benim ve birçok kişinin java programı yüklü olduğu halde bu hatayı aldığını gördüm ve sorunun çözümü için bir rehber hazırlama gereği duydum.[/BILGI]
[ACIKLAMA]Adım 1: Başlattan Bilgisayara sağ tıklıyoruz ve Özellikler diyoruz.[/ACIKLAMA]
2z8c42d.jpg
view.php
view.php
[ACIKLAMA]Adım 2: Özellik dedikten sonra Gelişmiş Sistem Ayarlarına giriyoruz.
[/ACIKLAMA]
10fx26t.jpg
[ACIKLAMA]Adım 3: Gelişmiş Sistem Ayarlarına girdikten sonra alt tarafta bulunan Ortam Değişkenlerine giriyoruz.
[/ACIKLAMA]
dpwpdl.jpg
[ACIKLAMA]Adım 4: Ortam Değişkenlerine girdikten sonra alt kısımda bulunan Sistem Değişkenlerinden Path'i bulup üstüne çift tıklıyoruz.[/ACIKLAMA]
2q1x8n5.jpg
[ACIKLAMA]Adım 5: Sistem Değişkenlerini Düzenle kısmı açıldıktan sonra Değişken Değerine Java klasörünüzdeki bin dosyasının konumunu yazıyoruz. Örn: C:\Program Files (x86)\Java\jre6\bin[/ACIKLAMA]
2n6tchv.jpg
[ACIKLAMA]
Adım 6: Javanın içindeki bin klasörünün konumunu yazdıktan sonra tamama basıyoruz ve artık sorunsuz Hackshield'imizi kullanabiliyoruz.[/ACIKLAMA]

ellerine sağlık düzeldi çok sağol kanka :)

bunu da düzelttik bir sürü hatadan kurtulduk çok sinir olduk ama şimdide oyunda öyle bi lag varki oynanmıyor server boş kimse girmiyor server mars

Son düzenleme:
kardeş şimdi de virtual machina sorunu yazıyor nasıl çözeriz bi zahmet onuda ekler misinn

kardeş şimdi de virtual machina sorunu yazıyor nasıl çözeriz bi zahmet onuda ekler misinn

virtual machina sorunuyla karşılaşmadıgım için gerçekten hiç bir bilgim yok ama özelden resimleri yollayabilirsen yardımcı olmaya çalışırım

----------

Böyle yapmasak olmuyormu

Bu hata ile karşılaşmıyorsan yapmaya gerek yok fakat hata ile karşılaşıyorsan HS yi kullanabilmek için yapmak zorundasın

Kardesm Ben Win7 kullanıyorum.Bu problem bende cıkmadı.Ancak Arkadasıma botu yapmaya kalkıştım.HackShield acılmıyordu.Doğru programı bulmamız lzmdı.
Arkadasım denilenleri yapmıs.Ancak olmamıs.Yardımcı olur musun? msn verir misinn birde.

Kardesm Ben Win7 kullanıyorum.Bu problem bende cıkmadı.Ancak Arkadasıma botu yapmaya kalkıştım.HackShield acılmıyordu.Doğru programı bulmamız lzmdı.
Arkadasım denilenleri yapmıs.Ancak olmamıs.Yardımcı olur musun? msn verir misinn birde.

Java programını yüklemişmi?

----------

yaptım fakat olmadı yardım edebilecek varmı acil :S
cix__boy35@hotmail.com

Java programı kurulumu veya kuruluysa bin klasörünün konumunu doğrumu gösterdin kontrol et.

java yı kurdum fakat benım o path yazan yerde java cıkmıyor common files satırı cıkıyor

Kardesim JAVA olmasa olmuyor mu ? Bnde şahsen JAVA yok.Ama program tıkırında.

aynısını yaptım ama açıyorum devam etmek için bi tuşa basın diyo basınca gidiyor gelmiyor sebebi
18199572699358470566.png

kardes bu scılan sro yu hs eskı surumdekı gıbı gızleye bılırmıyız

aynısını yaptım ama açıyorum devam etmek için bi tuşa basın diyo basınca gidiyor gelmiyor sebebi
18199572699358470566.png

Kardeşim senin hata farklı sen critical error alıyorsun ibot başlıgında çözümü mevcut.

----------

java yı kurdum fakat benım o path yazan yerde java cıkmıyor common files satırı cıkıyor

Tamam işte java bin klasörünün konumunu sen yazıcaksın :)

----------

kardes bu scılan sro yu hs eskı surumdekı gıbı gızleye bılırmıyız

Sro hider ile gizleyebilirsin https://www.maxigamerz.com/f12/srohider-v16-22312/

----------

Kardesim JAVA olmasa olmuyor mu ? Bnde şahsen JAVA yok.Ama program tıkırında.

Java mutlaka yüklüdür denetim masasından bakabilirsin.

Ben sro klasörünün içine attıgım hackshield i açamıyorum. Çözüm yokmu ?

Hata yok. Çünkü sro klasörünün içine attıgım hackshield açılmıyor. Üstüne tıklıyorum birlikte aç tan programlardan birini seçme ekranı çıkıyor.

critıkal hatasını alıyorum gorev yonetıcısınde cmd.exe die bisey yok

Yonetici olrak çalıstırdıgımda Unable to acces jarfile HackShıeld.Jar hata çıkuyo

Son düzenleme:
Geri