• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hadi beni bi okula yerleştirelim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EvilHard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EvilHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2011
Puanı
10
Mersin Üniversitesi Sosyal Bil. MYO Dış Ticaret (İÖ) YGS-6 50 192,38200

Çukurova Üniversitesi Adana MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) YGS-6 80 127,59800

Çukurova Üniversitesi Sağlık Hiz MYO Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) YGS-3 50 118,62600

Çukurova Üniversitesi Kozan MYO Bilgisayar Programcılığı (İÖ) YGS-1 50 170,3484

Mersin Üniversitesi Mersin MYO İşletme Yönetimi (Uzaktan Eğitim) YGS-6 50 164,01250

Çağ Üniversitesi Meslek YO Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%50 Burslu) YGS-4 20 219,05550

Mersin Üniversitesi Mersin MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Uzaktan Eğitim) YGS-4 100 189,02510

BÖLÜMLER BUNLAR ÖNERDİĞİNİZ NERESİ ? :D VE NEDEN ?

PUAN TÜRÜ PUANI BAŞARI SIRASI

[ACIKLAMA]
Y-YGS-1 178,72181
Y-YGS-2 177,48881
Y-YGS-3 237,06434
Y-YGS-4 237,40552
Y-YGS-5 218,83233
Y-YGS-6 197,59791 [/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
Senin hangi alana yatkın olduğunu veya hangi mesleği sevdiğini bilmediğimiz için ne desek boş.

Halka ilişkiler ve tanıtım nedir ya ? İnşaat , elektronik , yapı ressamlığı yazar insan.
:D

Kardeşim seni en yakın dershaneye yerleştirelim seneye daha iyi hazırlan. En azından okumak için okuma. Sonra ötekiler gibi '' 4 yıllık bittirdim asgari ücretle çalışıyorum '' diye çemkirmezsin.

bi sene calıscak azmi kendimde bulamıyorum. dış ticareti düşünüyorum . bitirip başlamak istiyorum bi an önce . ? dış ticaret hakkında bılgısı olan varmı

tamam üniversite hayatı belki hayatındaki en güzel rahat (pek söylenemez ama) dönem ama, bak orada kendin de diyorsun "bitirip başlamak istiyorum" bu puanla gideceğin bölümü bitirsen bile iş imkanı zor, hadi iş buldun; tek kişilik yaşarsın ama evleneceğin zaman ve en önemlisi çocuğun olacağı zaman kazanacağın para seni pek tatmin etmeyecek. bence 1 sene daha bekle; ha nolur; en kötü şuan ki puanı alırsın

tamam üniversite hayatı belki hayatındaki en güzel rahat (pek söylenemez ama) dönem ama, bak orada kendin de diyorsun "bitirip başlamak istiyorum" bu puanla gideceğin bölümü bitirsen bile iş imkanı zor, hadi iş buldun; tek kişilik yaşarsın ama evleneceğin zaman ve en önemlisi çocuğun olacağı zaman kazanacağın para seni pek tatmin etmeyecek. bence 1 sene daha bekle; ha nolur; en kötü şuan ki puanı alırsın
haklısınız galiba :S bi sene ders calısmaya hevesim nasıl gelir acaba :/

Benimde böylelikle 2 yıl kaybım noldu ygs puanlarım senden yüksek ancak bende 2 yıllık myo okumak istemiyorum açıkcası dişini sık biraz benimde çaşışasım yok ama mecburuz kafanı dağıt 1-2 ay sonra başlarsın

Şimdi dandik bir bölüme gidip son senesinde bırakıp geri dönünce 3 yıl kayıp yaşamaktansa 1 yıl daha bekleyip istediğin bölümü tutturup 1 yıl kayıp yaşamak daha iyidir.

yaşayacağın hayatı düşün ve şimdiden sınava çalışmaya başla :)

Konuyu açarken kesinlikle birisine gidicem diyordum DIŞ TİCARET 'e karar vermiştim ... Sonra fikrimden vazgeçirdiniz beni :) Bu sene dil okuluna gidip seneye İng Öğretmenliği tercih edeceğim .:) teşekkürler ARKADAŞLAR seviyorum sizi <<3

Geri