• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hadi MaxiGame #meydanokuyorum

BurakYogun

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 May 2015
Puanı
384
Selamun Aleyküm arkadaşlar, Türk Kızılayı bir kampanya başlattı
Bizde forum olarak bu kampanya ya katılsak ne dersiniz? :eat:

LZRjpZ.jpg

Eğer kan verecek arkadaşlar olursa #MeydanOkuyorum hashtagiyle paylaşalım :)

tavsiye etmiyorum bir arkadaşım kızılay da çalışıyordu ve çok emin biçimde bağışların satıldığını ve pek çok dönordan alınan kanlara etiket vurulmadığını söylüyor bu durumu kurum içinde kurcalayınca işsiz kaldı

tavsiye etmiyorum bir arkadaşım kızılay da çalışıyordu ve çok emin biçimde bağışların satıldığını ve pek çok dönordan alınan kanlara etiket vurulmadığını söylüyor bu durumu kurum içinde kurcalayınca işsiz kaldı

Ben hep insanların bir şeylerden şikayetçi olduğunu görüyorum. Nedense hiç bitmiyor sizde bu arkadaşlar?
Hadi diyelim yazdıklarının doğruluk payı var bunu şikayet edip düzeltmeye çalıştınız mı? Unutma her kurum ve kuruluşun içinde insanın mutlaka temizi ve pisi vardır.

Biz insanları kan vermeye teşvik etmeye çalışıyoruz. Bu kan ALLAH başınıza vermesin, bir sevdiğiniz kişi veya kişilerin ihtiyacı durumuna gelebilir.
1 Kan 3 Can diyoruz illa ki sevdiğin olmasına gerek yok. Kim olursa olsun insan sonuçta değil mi?

Bazen şikayetçi olmak yerine, derdini benim gibi sıradan vatandaşa anlatacağına Kuruluşa Ulaşıp çözmeye çalışın.

3vlXLr.png

Bu arada Hiç bir şekilde bu kuruluşla bir alakam yoktur. Sıradan bir vatandaşım.

Sanmıyorum her şubenin aynı şeyi yaptığını ben kan verdiğim de beklemiştim etiketlenip dolaba konmasını ..

Benim tavsiyem kızılay yerine sosyal medyada acil olarak yardım istenildiğinde vermek. 2 kere bu şekilde kan verdim ben. Sizlere de tavsiye ederim...

Geri