• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

halen ogame oynayan var mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fuat58
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fuat58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2012
Puanı
1
arkadaşlar ben ogame in üçüncü dünyası açıldığında başlamışdım. yıllarca oynadım. artık şöyle bakarsam ne saçma şeylerle zamanımızı geçirdik diyorum. acaba bugünün oyunlarına da böyle bakıcakmıyız 10 yıl sonra? o zamanlar oynayan var mı içinizde ve ölüm yıldızı mıydı ismini bile unutdum ... ilkini yaptığınızda ne hissetmişdik değil mi? :)

önceden bende oynardım ama tam bilmiyordum oyunu.:)

Bende uzun süre önce oynuyordum , nereden baksan 5 sene geçti, nostalji yasadim :D

Geri