• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hamachi Ağı Kurmak & Hamachi Ağına Katılmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

2q0tzbq.png

Açıklama:

Arkadaşlar bu konu sayesinde hamachi ağı kurmak ve mevcut bir hamachi ağına katılmayı öğreniyoruz.

2rxvhgl.png

Adım 1:

Çevrimdışı konumdan çevrimiçi konuma geçmek için aşağıda göstermiş olduğum butona tıklıyoruz ve çevrimiçi oluyoruz.

7cjgm.png

Adım 2:

Çevrimiçi olduktan sonra herhangi bir ağa bağlanmak veya ağ kurmak istiyorsak ''Ağ'' sekmesine tıklıyoruz.

7cjh2.png

Adım 3:

Tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki resimde görmüş olduğumuz gibi iki farklı seçenek geliyor,ağ kurmak istiyorsak ''Yeni bir ağ oluştur'',mevcut bir ağa katılmak istiyorsak ''Mevcut bir ağa katıl'' sekmesine tıklıyoruz.

7cjhs.png

Adım 4:

Karşımıza resimdeki gibi bir seçenek geliyor. Ağımıza katılmasını istediğimiz kişilere vereceğimiz bilgileri buradan oluşturuyoruz ve ardından ''Oluştur'' seçeneğine tıklıyoruz.

7cjj0.png

Adım 5:

Mevcut bir ağa katılmak istiyorsak Ağ kimliği ve parola seçeneklerine gereken bilgileri dolduruyoruz ve ''Katıl'' seçeneğini işaretliyoruz.

7cjjh.png

2rxvhgl.png

Geri