• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

hamile kaldı

DersimliZAZA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
8
beyler kız arkdaşım hamile oldugunu öğrendikk baba piskolojisi sardı beni bunalıma girdim . kürtaj düşünüyoruz :S
5 dk lık zevk için yanmayın.. okdar cok ask sevgili konusu gördümki buraya yazasım geldi bu durumu .

Baba piskolojisi çok zor birdurum hayattan zevk almıyorum : SSSSü

Edit 1: Prezervatıf kullandım 2 denememde uğraşmıyım dıye dırek gırdım üstünde sperm kalmış Sevgilim dediysem yanlış anlamayın kız zaten arada ewe cagırıp takıldıgım bir kız

Son düzenleme:
Her türlü sevgili konusunu gördüm de bununla ilk defa karşılaşıyorum. :D

Kardeş açık eczane bulamadım o akşam kusurabakma valla :(
Edit : Kürtaj yasak mahkeme kararın olması gerek.

Anlamadığım korunmadanmı giriyor bu istemeden hamile kalan kişiler?Korunmuyorsanız doğum kontrol hapıdamı kullanmıyorsunuz nasıl bu kadar vurdumduymaz olabilir ki insan.

images

Bundan kullanmak gelmedi mi aklına hocam?

Halime kalma dönemleri vardır la bir kerede nasıl şeftali meydana geldi :D

Biraz genç olabilirsiniz ama bebekten vazgeçmeyin derim. ilerde iyikide doğmuşsun diceksin.İlk 5 yıl sizin içinde zor geçecektir sizde onla beraber büyüyeceksiniz.

Geri