• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi arabayı almalıyım ve neye göre seçmeliyim?

SaiTJerome

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Eki 2010
Puanı
6
Araba alacakların öncelikle dikkat etmesi gereken hususlar ;
1 - Arabanın hızı
2 - Arabanın hızlanması
3 - Arabanın kontrolü
Nfsw'yi fazla oynamayan direk arabanın hızı'na göre seçim yapar fakat araba dönmez veya iyi hızlanmaz ve pişman olur ;
Alacağınız veya aklınızda olan arabayı buraya yazarsanız ben size araba hakkında gerekli bilgileri veririm gerek nos tepkisi olsun gerek hızlanması
-
Buraya sormadan almak isteyecekler içinde ( Yine de sormanızı tavsiye ederim ) Arabanın hızı ve hızlanması iyi olmalıdır tabii ki en önemliside handling ( arabanın kontrolü ) bu arabanın hızına yakın olmalıdır ki arabanızı iyi döndürebilesiniz bunları söyledim ee ne gerek kaldı sana sormaya derseniz her arabanın kendine has nos tepkisi vardır örnek verirsek Oyunun en pahalı IGC ( Yarışlardan kazanılan para ) ile alınan aracı "Lexus LFA" bu aracın nosa tepkisi tam anlamıyla berbat ondan daha ucuz bir araba bile bunu geçebilir bu yüzden bana sormanızı tavsiye ediyorum

Not : Chicane US Serverinde oynuyorum ve oyundaki adım : SAITJER0ME ( Jerome'nin o su 0 ( sıfır olacak ) ) Oyun içinden de yardımlarda bulunabilirim.

Geri