• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Bankanın Kredi Kartı

Nectix1337

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
11
Hangi bankanın kredi kartını kullanmamı tavsiye edersiniz, sürekli alışveriş yapan biri değilim lazım olunca kullanıcam.

Kredi kartına bulaşma derim , hep öyle alınır kenarda dursun lazım olunca kullanırım ben kendimi bilen biriyim diye... Sonra ekstreye bir bakarsın :D

Kredi kartı yerine ininal gibi ön ödemeli kartları kullanmanı tavsiye ederim yüklediğin kadar kullanırsın en azından ne kadar harcadığını bilirsin.

Abi nesinden korkuyorsunuz şu meretin. :D 14 yaşından beri kullanıyorum, hiçbir problem çıkmadı daha şükür. :D

Kart aidatı almayan bankadan al. İş bankası iş'te üniversiteli kartında aidat yoktu. Başka aidatsız kartlarda var onlarada bak.

hazırlık sınıfında merkez kafeteryada takılırken o meşhur kart satan kızlardan birisinden yapıkredi play aldım memnunum bende fazla alış verişi yapan birisi değilim :) not alacaksanda her ay ekstre ni kontrol et haberim olmadan kullanmadığım spotify a 3 ay para vermişim :D

- - - Güncellendi - - -

ha ayrıca banka kartı olarakta enparayı öneririm hiçbir derdi yok müşteri hizmetleriyle geyik muhabbetleri vs dönebiliyor. :D

hazırlık sınıfında merkez kafeteryada takılırken o meşhur kart satan kızlardan birisinden yapıkredi play aldım memnunum bende fazla alış verişi yapan birisi değilim :) not alacaksanda her ay ekstre ni kontrol et haberim olmadan kullanmadığım spotify a 3 ay para vermişim :D

- - - Güncellendi - - -

ha ayrıca banka kartı olarakta enparayı öneririm hiçbir derdi yok müşteri hizmetleriyle geyik muhabbetleri vs dönebiliyor. :D

Sağolasın, enparayı bende kullanıyorum. kredi kartı lazım oldu :D

- - - Güncellendi - - -

Şuan aklımda olan Maximum (İş bankası) yada World (Yapı kredi)

Geri