• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Build Yardım?

King Size

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2014
Puanı
1
Arkadaşlar ben 90 cap bir servera başlıyorum.Az da olsa para yatırıp silk de çekeceğim.Güzel bir set dizmeye çalışcam chara.Set dizmek biraz zor server da fakat bi +7 set baya iyi iş görür.Elime de +8 +9 yapabilirim.Şimdi asıl soruma gelelim.
Ben bi 8-9 aydır silkroad oynamıyordum.Güzel bir server buldum indirdim.Server 90 cap.Sizce 90 cap bir serverda blade-cold-fire mı daha iyi iş yapar yoksa bow-cold-fire mı?Benim istediğim pvp de sağlam olsun.Hemen yatmayayım fakat karşıdakini de yatırabileyim ve oynarken zevk almak istiyorum.Blade düşünüyorum eline +8 blade +8 kalkan olsa güzel sağlam olur statları falan da güzel yapsam.Bow desen yine bi +8 +9 olsa elimde critide iyi yapınca critler ile iyi vs atılabilir.Zaten hangisi olursa olsun cold-fire yapacağım için charı bide str olacaklar ikiside sağlam olur aslında fakat hangisi daha avantajlı olur bilemedim.
Bu arada server sadece ch.
Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar build açıcam kararsızım.:S

Son düzenleme:
Zevk almak istiyorsan Cold-Fire-Heuksal ( İnt )
Öyle panzer gibi olayım diyorsan Heuksal-Bicheon-Fire

Yok mu başka fikir verebilecek arkadaşlar?90 cap sadece ch serverda cold-fire-blade mi yoksa cold-fire-bow mu daha iyidir?Hem pvp açısından hem zevk açısından?

Uniq olayına gireceksen int bow yada spear yapacaksın.

Int bow benim gözümde pwp de iş yapmaz ama spear aşırı vurur.

Dalgama bakarım gezinirim kafama göre dıyosan blade force.

Hareketlerim seri diyorsan glavie bich yap kesemediğin olursada iyi zorlarsın.

PVP yapıcaksan tartışmasız heuksal force fire kalan mastery'ede cold

Geri