• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Dil?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpkerem3

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Nis 2010
Puanı
0
Beyler bu kelimenin bana hangi dilde olduğunu söyleyebilir misiniz ? ve çevirebiliceğim bir site :D google çeviride nerdeyse bütün dilleri denemedim çevirmedi yardım ederseniz sevinirim :D

kelime: 搀攀猀椀渀

çinde korede denedim fakat ikisinde de bir anlam çıkmadı veya bu dilleri daha iyi çevireceğim bir site veya program var mı bildiğiniz ?

Kelime Çince. Buradan çevirebilirsin : http://translate.baidu.com

Ben çevirdim ama ne anlama geldiği hakkında hiç bir fikrim yok. Çinli bir arkadaş sordum o da bişey anlamadı, anlamsız bikaç kelime dedi.

tamam çok teşekkür ederim :) sanırım arkadaşta google çeviriden bişeyler çevirmeye çalıştı ancak beceremedi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri