• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Dövüş Sanatlarını Biliyorsunuz?

Evet yine saçma bir konu.
Umarım açıklayıcı olmuştur...

Off Topicte Serbest Olanlar :

3. Off Topicte istediğiniz kadar forum oyunu oynayabilir ve istediğiniz kadar saçma sapan konu açabilirsiniz. Off topicteki postlar sayılmıyor + önceden konular çöpe taşınınca postunuza ekleniyordu o nedenle çöp kutusundaki konuların sayılmaması için de gerekli düzenlemeyi yaptım. Yani post kasabileceğinizi düşünmeyin boşuna.

Openmat, boks, muay thai bizim salonda mma hazırlıkları için bu sanatlar öğretiliyor doğal olarak 3 tane biliyorum :D

Bizde öyle sanat manat yok destur der Allah ne verdiyse gireriz. :D

255371-3-4-b4488.jpg

Geri