• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Hero'yla başlamalıyım...?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan aLcN99
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aLcN99

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2013
Puanı
0
merhaba arkadaşlar league of legends oynamaya başlayacam uzun bir süre oynamayı düşünüyorum ve oyun hakkında hiç bir bilgim yok sizden oyuna başlamadan hero mun hangisi olacagı hakkında yardım istiyorum. Kasmada rahat pvp lerde dayanaklı hero önerirmisiniz tek hero açacam 1 hafta oynayıp baştan hero değiştirmek istemiyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim:shm:

bu oyun tek heroyla olacak iş değil önerim master yi ve ryze kullanması basit herolardır

Ucuz ve fightlarda iyi bişey istiyosan sana Annie(450),Tryndamere(1350),Jax(1350) önerebilirim.Bu arada bu oyunda pvp yok yani takım oyunu.

annie ile gareni dene sağlam ve çok vuran herolardır

oyunu öğrenmek istiyosan twcih den stream izle

Twitch

Son düzenleme:
Öncelikle yeni başlıyosan tr serverinde başlama boşuna eu westten kayıt ol.

Champ önerisine gelince 450 lik heroları dene denerim hem fiyatı ucuz hemde basit herolar.

Garen,ryze,master,Warnick gibi başlangıç herolarını dene sadece hızlı level atlaman için Dariusuda öneriyorum ama alışma fazla Levelin yükselince ezerler ne olduğuu şaşarsın :)

ilerleyince MordeKaiser Felan akarsın :D

oyuna yeniden başlayacak olsam eu westte başlardım. Rünleri 20 lvl den sonra dizmeye başlayacağın için kabiliyetlerini ayarla ve haftalık bedava olanları kullan. Sana şampiyon önermek doğru olmaz çünkü kendine lane seçmelisin önce ve ona göre almalısın.Mesela ben Jungle oynuyorum ve alternatifim solo... O yüzden buna uygun heroları alıyorum. Kısacası dediğim gibi haftalık bedavaları kullan ve kabiliyetlerini ayarla onlara göre.20 lvl den sonra support adc apc tanky rünlerini dizer keyfine bakarsın ;)

ilk lv'lerde ap yi, veya az daha güvenli hero olan; garen'i öneririm :)

adam oyuna yeni başlıcak sen ap yi diyon :D

----------

oyuna yeniden başlayacak olsam eu westte başlardım. Rünleri 20 lvl den sonra dizmeye başlayacağın için kabiliyetlerini ayarla ve haftalık bedava olanları kullan. Sana şampiyon önermek doğru olmaz çünkü kendine lane seçmelisin önce ve ona göre almalısın.Mesela ben Jungle oynuyorum ve alternatifim solo... O yüzden buna uygun heroları alıyorum. Kısacası dediğim gibi haftalık bedavaları kullan ve kabiliyetlerini ayarla onlara göre.20 lvl den sonra support adc apc tanky rünlerini dizer keyfine bakarsın ;)

solo derken ne demek istedin ?

tr de hep karşılaştığım sorun adam solo yazar fakat solo demek lane belirtmek değildir solo mid olur solo top olur eğer bot lane counterlenirse solo bot bile gidilir

tamam işte ne güzel daha detaylı yol gösteriyorum :D oyuna başlarken ad-ap'yi az çok dikkat edecektir, bir nevi yardımcı olma:sevgi zamanında ilk oyuna başladığımda arkadaş bana sadece ad göstermişti, veigarla bile ad çıkmıştım:nse:

----------

solo derken ne demek istedin ?

tr de hep karşılaştığım sorun adam solo yazar fakat solo demek lane belirtmek değildir solo mid olur solo top olur eğer bot lane counterlenirse solo bot bile gidilir
top bölgesindeki solodan bahsediyorum duruma göre ap solo da yapabilirsin.Lane swap olursa bota geçer ama solodur

Ap yi güzeldir ama ona alışıyımda onda ustalaşıyım deme haftaya gidiyo.

Geri