• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi motor yardım lütfen?

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Arkadaşlar ben motora 3-4ay önce Honda Spacy 110 ile başladım
trafikte falan sorun yasamamak icin bu motor ile basladım.Suan vitesli motora geçmek istiyorum.3.000-3.500 gibi bütcem var suanda.Chopper tarzı motor istiyorum ve kafamda 2 tane motor var.

1)Ramzey Qm 250
2)Regal Raptor

Bu iki motor var kafamda.Ramzey qm 250 Tip olarak güzel bir motor ve sıfırı 3.000 civarında.
Regal Raptor Ramzeyden biraz daha iti gibi biraz arastırdım.Ama sıfırı 8.000 civarında bunun.
Ben ögrenciyim yani hafta sonları falan gezcem ve butceme Ramzey qm 250 uygun sıfırı 3.000 civarında ama biraz sorunlu makineymis.Sizce Alsam mı sıfır Ramzey Qm 250 yoksa 2.el Regal Raptor mu alsam ki sıfır qm 250 ye biraz daha sıcak bakıyorum ucuz.Sorun yaşamakta istemiyorrum.:S Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfenn yardımcı olsun yardımlarınızı bekliyorum.

honda cbr 2007 - 2006 al 150cc bak keyfine vergilerinede bakmalısın yaz geldi bu hafta 3 kez polis çevirdi allahdan herşeyim tam sabah kimlik kontrolü yaptılar :)

Jennifer-Lopez-Sa%C3%A7-Rengi-47.jpg

bundan al pnp :D

:D
Ya Ramzey qm 250 sıfırı ucuz ama Regal Raptor daha iyi diyorlar Regal biraz daha pahalı.Bu konuyla ilgili bilgisi olan acil yardimci olsun lutfen. En kisa sure icinde alicam artik hangisini almam daha iyi?Lutfen yardimm.

ss atın aratmayın durduk yere.
benimde motor alma niyetim var belki hoşafımıza gider alırız.

Ben hangi motor daha güzel görünüyo diye sormuyorum yani hangisi daha kaliteli regal raptor ramzeyden biraz daha pahalı daha mı iyidir veya aralarındq fark yokmudur?yok mu hic motorcu yardimci olabilecek 1-2haftaya alıcam fikir verin beyler.

Chopper'la ilgili pek bi bilgim yok ne yazıkki Ancak Baska turde bi motor düşünürsen özelden ulasabilirsin :)

Geri