• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Online Oyunları Oynuyorsunuz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iGivenUp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iGivenUp

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
14
Başlıkta sorduğum gibi :) ben bu ara tekrardan Point Blanka sarmış durumdayım adam gibi bi silkroad serveri bulsam onada tam anlamıyla başlıcam ama yok piyasada güzel bi server :)

Point blank yada bf3 dahil hemen hemen tüm fps oyunlarında hack var bu sebeple oynamıyorum. Arada belki steam üzerinden c.s 1.6 yada half life 2 dm oynarım
lol oynuyorum üzün süredir fakat 30 level olmama rağmen tüm buildlere ait rünüm tam değil bu sebepten dolayı tam keyif vermiyor artık.
Tera aion falan denedim tek başına zevk vermiyor Ara sıra arkadaşlarla red alert 2 oynarız o daha çok sarıyor o sebeple ben de arayış içersindeyim

Ne oynadığım belli değil. (Silkroad kesinlikle oynamıyorum!!) :haha

Ivalice'a gel olum lan :(

Ben İvalice'ı bekliyorum.Onun dışında online olarak fifa11,cod4.
Offline fıfa14,f1(yeni indirdim ama seZZer güzel dediyse bunuda oynarım.)

Ulan sus 7GB extreme indirttin , oyun açılmıyor. Çalışmayı durdurdu diyip atıyor ne yapacam ben.

Normalde Silkroad oynuyorum ama bu sene Üniversite Online bir cazip geldi anlatamam :pro

Oynamıyorum ama bir dahaki yaz başlayacağım için lol diyorum :D

Geri