• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi telefon acil yardım?

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Arkadaşlar yarın telefon almaya gideceğim.Bugün gittim Turkcell ile konuştum baktım telefonlara kararsız kaldım.
Iphone 5,Samsung Galaxy 5s ve Note 3 bu telefonlar arasında kaldım.Note 3 çok büyük geldi bana.Iphone 5 ve Galaxy 5s arasında da seçim yapamadım.Hangisi daha kullanışlıdır,hangisinin kamerası daha iyidir vs.yardımcı olursanız çok sevinirim.
Acil yorumlarınızı bekliyorum.

iOs çok stabil bir işletim sistemi fakat özellikler bakarsak s5 çok fazla önde iphone5'e nazaran samsung öneririm. Fakat 5s'de düşünebilirsin

Ya aslında düşündüm de almışken Note 3 mü alsam acaba diğerlerinden daha fazla özelliğe sahip gibi.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Samsung pişmanlıktır belli süreden sonra donmalar, takılmalar başlıyor. Kimse çıkıp da bana kullanıcı hatası demesin telefona gözüm gibi bakıyorum oyun filan da yok öyle alalı 13 ay oldu ilk aldığım gibi değil.

Bu üç telefon arasında kesinlikle note 3 öneriririm veya olmadı galaxy 5s.Iphone 5 önermem.

Samsung pişmanlıktır belli süreden sonra donmalar, takılmalar başlıyor. Kimse çıkıp da bana kullanıcı hatası demesin telefona gözüm gibi bakıyorum oyun filan da yok öyle alalı 13 ay oldu ilk aldığım gibi değil.

Denizcim sen telefona Custom ROM yüklemeyi dene, o zaman farkı anlayacaksın. Zaten, Stock ROM ile gelen Androidlerin hepsi bir zamandan sonra şişiyor. Buna saf android LG Nexus 4-5 dahil. Ben şuan LG Nexus 4 kullanıyorum. İlk zamandan bu zamana eser yok. Ama, ne zaman telefonu sıfırlıyorum, tekrar deyim yerindeyse uçak gibi oluyor. Birde üzerine kernel kurduğun zaman, tadından yenmiyor. Şuan Stock ROM + Kernel kullanıyorum. Çokta tatmin edici doğrusu.

Geri