• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Telefon

Hangisini almalıyım

• Sony Ericson Walkman Live

Kullanılan: 4 50.0%
  • HTC Desire C

Kullanılan: 4 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
Merhaba arkadaşlar yeni bir telefon alacağım aklımda 2 tane telefon var.Aralarında 100 tl gibi bi fark var hangisini alsam tam karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum.

-Sony ericson walkman live

97x2m.jpg

-Htc desire c

97x5l.jpg

97x92.jpg

97x9z.png

Son düzenleme:
'' Sony Ericcson '' tabikide Sony dünyanın en iyi elektronik firmalarından , ericcson da en eski cep telefonu firmalarından motorola , panasonic ericcson alcatel vs şeklinde gelir.

Tartışmasız Sony Ericcson gelir bende 99 - 2000 yıllarında vardı yandan tırtıklı menuye girilen , öyle bir menü ne başka telefonda vardı nede saglamlıgı suya dusurdum calışmaya devam etti..

'' Sony Ericcson '' tabikide Sony dünyanın en iyi elektronik firmalarından , ericcson da en eski cep telefonu firmalarından motorola , panasonic ericcson alcatel vs şeklinde gelir.

Tartışmasız Sony Ericcson gelir bende 99 - 2000 yıllarında vardı yandan tırtıklı menuye girilen , öyle bir menü ne başka telefonda vardı nede saglamlıgı suya dusurdum calışmaya devam etti..
Bilgilendirdiğin için teşekkürler.Ama niyeyse bana HTC daha cazip geliyor neyse belki fikrim değişir :)

CPU özelliklerini göremedim ona göre bir şey söylemek daha mantıklı olur, sen telefonu hangi amaçlarla kullanacağına bağlı eğer çok müzik dinlerim video önemli değil dersen HTC video daha önemli dersen de Xperia almanı tavsiye ederim,Cpu özellliklerini yazarsan daha detaylı bilgiler verebilirim.

Geri