• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi televizyon daha mantıklı?

Umuthan55

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2013
Puanı
1
Son bikaç gündür yeni bir televizyon alacağım için fiyat araştırması yapıyorum.Elimde fiyat performans bakımından uygun 2 seçenek var.

1. seçenek:
Bu televizyonda 3D desteği var ve 4 tane gözlük hediyeli.Eksi yanı Çözünürlük.Sanırım çözünürlüğü sallamışlar zira HD ready.200Hz görüntü yenileme oranına sahip.Fiyatı 899 TL.

2. seçenek:
Bu televizyonda Full HD 1080P destekli.600Hz görüntü yenileme hızına sahip.Fiyatı da 849 TL.2 televizyonunda diğer özellikleri birbiriyle aynı.Çok kararsız kaldım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı yorumlarını okumanı tavsiye ederim.
Bana göre teknolojiden gerideler tabi.

3D hic bir ise yaramiyor,bence 3D teknolojisi daha cok gelistirilmeli,insanin izlerken midesi bulaniyor.

Yada diyelim guzel olsun televizyonda izliyecegin 3D yilda 5gun bile olmaz 360gun normal yayin izliyeceksin.

Bu yuzden mhz yuksek olani tercih etmelisin ki adam gibi zevkle tv izle.

LG den kesinlikle şaşma büyük bir teknomarkete git tv leri şöyle biraz uzaktan seyredebileceğin bir yere gel en iyi görüntünün LG televizyonlarda olduğunu anlayacaksın.

LG den kesinlikle şaşma büyük bir teknomarkete git tv leri şöyle biraz uzaktan seyredebileceğin bir yere gel en iyi görüntünün LG televizyonlarda olduğunu anlayacaksın.

Uzaktan baktığın ve kullanmadığın hiçbir cihaz için bunları söylememelisin.
Eski televizyonum LG'di ve 3.000 liraya almıştım 120 ekrandı ve televizyon saçma sapan tepkiler veriyor ve neredeyse açılması için 5 dakika bekliyordum.
Onu bıraktım gittim Vestel aldım şuan da memnunum bir sıkıntısını görmedim.

Sony'de iyidir

Uzaktan baktığın ve kullanmadığın hiçbir cihaz için bunları söylememelisin.
Eski televizyonum LG'di ve 3.000 liraya almıştım 120 ekrandı ve televizyon saçma sapan tepkiler veriyor ve neredeyse açılması için 5 dakika bekliyordum.
Onu bıraktım gittim Vestel aldım şuan da memnunum bir sıkıntısını görmedim.

Sony'de iyidir

Kullanıyorum 7 ay oldu :) 3d-smart tv la660s çok memnunum.

Hem yerli üretime destek hem de yüksek çözünürlüklü filmleri 3d televizyonda izleyebilirim ama 3d filmleri yüksek çözünürlükte de olsa izleyemem mantığına dayanarak vestel 3d televizyonu almış bulunmaktayım.Herkese yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Geri