• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi Windows Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Windows Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Windows Xp

Kullanılan: 13 24.1%
  • Windows Vista

Kullanılan: 3 5.6%
  • Windows 7

Kullanılan: 33 61.1%
  • Windows 8

Kullanılan: 7 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    54

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Evet arkadaşlar ankete oy verdikten sonra yorum olarakda belirtirseniz sevinirim :eat:

Windows 7 tabiki. Henüz Windows 8 tam hazır değil o nedenle henüz almayı düşünmüyorum.

Windows 7 tabiki. Henüz Windows 8 tam hazır değil o nedenle henüz almayı düşünmüyorum.

Aynen katılıyorum sana daha tam sürümü çıkmadı millet kullanmaya başladı kaldıki tam sürüm çıktıktan en az 1-2 ay sonra kullanmak gerek , tam sürümde bile eksikler oluyor.

Win XP & Win 7 kullanıyorum. XP'ye oyladım :pispis

Wİn8 Fakat Kardeşim YÜzünden win7'ye Geri Döndüm :D

Okullar Acılıyor pek takılmıcam pcde yoksa dönmezdim :D

Windows 8 geçeli 2 hafta oldu herhangi bir sorunla karşılaşmadım. hız olarakda muhteşem windows 7ye bir daha zor geçerim heralde :)

XP'nin son driverlar ve programları desteklememesi nedeniyle bende win7 kullanıcısı oldum gayet memnunum oyumu ona verdim :)

Geri