• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangi yazılımı kurmalıyım?

oksford01

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2013
Puanı
7
Arkadaşlar merhaba, ben bıktım format atmaktan şuan Windows 8.1'e güncelledim ve çok pişmanım masaüstü kendi kendine yenileniyor, internet explorerde yanıt vermiyor diyor video izlenmiyor vs.
elimde
Windows 7 Home Premium (Orijinal)
Windows 8 Single Leanguage (CD orijinal activasyon kodu yok)
Windows 8.1 Single Leanguage güncellemesi
Windows 10 güncellemesi mevcut.
Bunlardan hangisini kurmalıyım en iyi hangisi Windows 10'da arka plana yüklediğim resimler kayıt oluyor silinmiyor. abuk subuk hataları var, Windows 8 kurmayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

- - - Güncellendi - - -

Birde fanımı temizledim 80 'den 41'e düştü sıcaklık. hemen ertesi gün tekrar 80'e çıktı oda sıcaklığındanmı acaba

Ben ilk çıktığı günden beri Windows 10 kullanıyorum ve çok memnunum. Bahsini ettiğin sorunlar bende yok. Özellikle de son güncellemeler ile daha stabil bir hale geldi. Benim önerim Windows 10.

Sıcaklık konusunda bir yorumum var.
Eğer bilgisayarını zorlayacak bir şey açıyorsan ve devamlı açıksa işlemcin ısınmaya başlar.

Hocam internetten önüne geleni indiren biri olarak, virüs programı kullanma windows update den windowsun kendi defender yazılımı var onu kur güncelle ayarlar kısmından çıkarlabilir falshları falanda tarat ı seç otomatik tarar sitemi ve asla yormaz yok gibi kalır. Kullanmadıgın saatlere derin tarama ayarla otomatik olarak. Diğer programların aksine hem pc kasmaz hem de onlardan iyi korur.

Buna ek olarak windows 8.1 pro kullanmanı şiddetle tavsiye ederim gerek performans gerek uyumluluk bana en iyi o geldi. 8.1 den 8 e düşüş seni hüsrana uğratır performansı ve stabilitesi 8.1 in daha iyidir

Son düzenleme:
1. Windows 10'u bende çok sevdim ama arka plan resimlerini seçme sekmesinde resmi masaüstünden kaldırmadan silersen o resim orda kalıyor. Ben çok takıntılıyım böyle olunca kullanamıyorum. Bilgisyarcıda demişti zaten Windows 10 performans açısından hepsinden üstte diye.

2. Fanı temizledikten sonra hiçbirşey yapmadım internette gezmek dışında. Direk 40'tan 70'e 80'e fırladı hiç düşmüyorda. Soğutucu almak şart artık.

3. Windows deffenderdan başka virüs programı kullanmıyorum zaten. Advanced SystemCare tarzı programlarla optimize ediyorum sadece. Şuan pc'de Windows 8.1 var. Performansından bir şikayetim yok ancak bir sürü hatalar var. Konudada belirttim zaten bunları, hala kararsızım. hmmm

Link vermeyin lütfen.Ayrıca atamam özel mesajdan yasak.
Ama akşama doğru Warez bölümünde bütün sürümlerin en güncelini koyarım.

Win 10 Kullandım fakat bekledığim performans normaldi fakat bir süre sonra arama kısmının yavaşlayıp bazende hiç aramadığını hatırlıyorum.Ve buna benzer hatalarla karşılaştım :)
Win 8.1 kullanıyorum gayet memnunum.

Windows 10 gayet kullanışlı ilk cıktığı gibi değil paso iyileştirme alıyor

onlar iş görürde sağlam crack değilmiş. gwx denen şeyi silmiştim ben tekrar geri getiremedim Windows 10'a geçmek için tekrar formatlamam güncellemelerle falan uğraşmam gerek gittiği yere kadar win 8.1'le devam edeceğim hataları düzeltirim belki.
yere kadar win 8.1'le devam edeceğim hataları düzeltirim belki.

windows 10 dan şaşmamanı öneririm düzenli güncellemelerinide aldıktan sonra güncel olmak herzaman bir adım önde olmanı sağlar windows 7 8 geçin bunları artık gerçi windows 10 ile baya bir kesim kullanıcıda başlat menüsünde kayma,donma ekranda git gel falan oluyormus ama onlarında çözüm yollarını yine microsoft sitesinde yayınlamış şuan için adamların windows 10 destegi süper

Geri