• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangisi Daha İyi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kamufle_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2011
Puanı
50
kliksa nedir arkadaş kazıklanmaya çokmu meraklısın ? :D

----------

Sony xperia L

Özellikleri inceledimde Sony xperia L daha iyi gözüküyor birde L telefonun kamerası çok güzel bir yakınımda var ve ciddi olarak renk ayrımları , renk canlılıkları çok güzel.

kliksa bildiğim kadarıyla teknosayla alakası var ve teknosa acayip kekliyor :D piyasası zaten 550 olan bi telefonu 750 gibi gösterip indirimle 570 e felan çekiyor :D

Fiyatında değilim ben.Ürünün arızalı vs. çıkmasından korkuyorum :D
yav hangi ürün arızalı çıkıyor allah aşkına :D abi teknosa harbi kazıkçı ya fena şekilde pahalı bak hepsi burada var mesela ben telefonu 570 e aldım 790 küsürden indirim yapmış gibi gösterdiler :D hepsi burada telefon direk 500 :D yani daha iyi firmalara bak teknosa kazıkçı daha kaç kere dicem :D

Kliksada 799 TL indirimli gösteriyor.

Hepsiburada'da 849 TL normal fiyat gösteriyor.

Teknosa 899 TL normal fiyat gösteriyor.

teknosa'nın fırsat ürünlerini satmayı hedeflediği siteymiş. teknosa'dan az ucuz işte... bunları diyorlar

Gösterdiğin LG telefonu kullanıyorum 3 aydır hiç bir şikayetim yok, ekranın büyük olmasıda fazlasıyla telefonu kendine çekiyor.

Geri