• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hangisini Önerirsiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -CapsLock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allods Online Hangı Sınıf Char Açmalıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    20

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
Arkadaşlar Allods Online başlıyacağım Hiçbir şey Bilmiyorum Oyun Hakkında Hangı ırktan Olmalıyım ve Snıfımın hangısı olmasını tavsıye edersınız ?

Yorumlarınız için teşekkurler warıorru sordum bırkaç kişiye onermedıler yinede burdan çıkan sonuc kararımı etkıleyecek

Yorumlarınız için tesekkurler Warıor açmayı dusunuyorum Hepiniz Sağolun..

Summoner yani Pagan öneririm veya karabüyücü iyidir.Warrior oyunda çok berbat kesinklikle tavsiye etmiyorum.

2 charım var birisi kara büyücü diğeri ise büyücü kesinlikle önerırım Warrıor berbat :) Çokk teşekkürler....

:D Bence o warrior diyenler sro da öyle oldukları için demişler sonuna :D eklediklerinden şüphelendim ben az...

Geri