• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Happy Event (Script + Lua)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhaba arkadaşlar..

Script\VIETNAM

Happy Event Script : Happy_Script.rar

Event Change Items (lua) : VSro Lua.rar

Aç Vsro_lua Event> @SN_QEV_110221.lua

dbc3u.jpg

Sonra..

dbc40.jpg

_RefEvent

Kod:
[/COLOR]1 4 EVENT_KISAENG_GLOBAL2011_2 SN_QEV_CH_EVENT_KISAENG_GLOBAL2011_2 xxx 0[COLOR=#000000]

Kendinize göre düzenleyiniz kaymış olabilir . Columnlardan takip edip düzeltirsiniz

db8w1.jpg

İyi Eğlenceler..

Anlatım için Gabriel'e teşekkürler..

mediaya hala gelmedi onu nasıl yaparım

----------

oyunda happy event yazmıyoda

.lua da virüs uyarısı veriyor. dosya paylaşımında virustotal linki koyarmısınız.

Sorumluluk Gabriel'e aittir + Diğer konudaki luayı indirebilirsiniz ( AhmetErhan ) adlı arkadaşımızın paylaştığı

bu nasıl anlatım kardeş . indirdiğim dosyada iki tane dosya var eventlist ve event diye . ama orda gösterilen klasröde birsürü make dosyası gözükyo . ve indirdiğimiz dosyalardan hangısını make_event.bat yapıcaz bunu yapınca bıtıyomu . düzenleyebilirsiniz diye verdiğin kodun işlevi ne nereye yazılır . biraz acıklayıcı olmalıymış konu :S

Merhaba arkadaşlar..

Script\VIETNAM

Happy Event Script : Happy_Script.rar

Event Change Items (lua) : VSro Lua.rar

Aç Vsro_lua Event> @SN_QEV_110221.lua

dbc3u.jpg

Sonra..

dbc40.jpg

_RefEvent

Kod:
1 4 EVENT_KISAENG_GLOBAL2011_2 SN_QEV_CH_EVENT_KISAENG_GLOBAL2011_2 xxx 0

Kendinize göre düzenleyiniz kaymış olabilir . Columnlardan takip edip düzeltirsiniz

db8w1.jpg

İyi Eğlenceler..

Anlatım için Gabriel'e teşekkürler..
Yaw Lua Tekrar Upload Edebilirmsn Çok Lazım Gerçekten :(

Yenilerdik fakat , format sonucu arşivim dışındaydı bunlar. O yüzden yenileyemiyoruz geri bildiriminiz için teşekkürler kilite alayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri