• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Harddisk Seri Numarası Hakkında

WaNHeLSiNG35

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Şub 2018
Puanı
14
Merhaba. İnternetten hazır sistem bir kasa satın aldım. Alalı yaklaşık 1 yıl oluyor. Hiç sorun yaşamadım. Fiyatına göre iyi bir kasa. Bugün birşey farkettim kasada bulunan harddisk'in seri numarasını öğrenmek istediğimde karşıma çıkan bilgi sadece (serialnumber 00000000) bu şekilde. Bu normal bir durum mu? Anormal bir durumsa bi çözümü var mı? Kullanırken farketmeden yaptığım bir işlem yüzünden oluştuysa format atarsam düzelir mi?

Konu açılalı uzun zaman olmuş ama belki başkasına faydası olur.

Harddiskinizin seri numarasını görmek için bir Windows Komut Satırı/CMD ekranı açıp şu komutu girebilirsiniz:

PHP:
wmic diskdrive get Name, Manufacturer, Model, InterfaceType, MediaType, SerialNumber

R0yYQe.png

Geri