• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hat yazısı yazma (Shape kullanarak)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar foruma döndüm :)

Hat yazısı yapmayı öğreteceğim.

Öncelikle 800x600 yeni bir sayfa açın.

Ve ortasına metnimizi yazalım. Bu fontu kullanmanızı öneriyorum :)

dl39p.png

Şimdide shapelerimizle metni süsleyelim. Buradan indirebilirsiniz.

Shapeleri eklemek için Adobe Photoshopun bulunduğu dizine gidip Preset > Custom Shapes klasörüne indirdiğimiz shapeleri kopyalayıp program içerisinde kullanabilirsiniz.

Programda shapelerimizi "U" tuşu ile kullanabilirsiniz U'ya bastıktan sonra çalışma alanına sağ tıklayıp kullanacağımız shapeyi seçin ve devam edin.

dl3hn.png

Bu şekilde süsledikten sonra Backgroundunu ayarlayın :) En son şu şekilde görünecektir.

dl3hs.png

Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Çok Güzel :) Beni ilgilendiren konu gerçekte de yazmaya çalışıyorumda :) Emeğine sağlık...

Font'un adı ya Billy Angel Font ya da Vivaldi. İkisinden biri olması gerek.

Geri