• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

??? Hatası ve Ekran Donmalarına Çözüm - Prio

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
logokucuk4br6.gif

Açıklama

Aniden masaüstüne atıp ? ? ? hatası vermesi veya ekranınızın aniden donması genelde sro_client in görev yöneticisindeki önceliğinin sürekli değişmesinden kaynaklanıyor.

Yani sabit bir şekilde kalmıyor bazen düşük oluyor bazen yüksek bu da ekran donmaları ? ? ? hatası ve masaüstüne atma sorunlarına neden oluyor

Bu program sayesinde sro_clientin önceliğini sabitleyip bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kullanımı

Programı kurun sizden pc nin yeniden başlatılmasını isteyecek pc nizi yeniden başlatın

Oyuna girin Ctrl+Alt+Del tuşları ile görev yöneticisini açın

İşlemler sekmesine tıklayın

Ordan sro_clientin üzerine sağ tıklayın ve Öncelik Ata sekmesine gelin en altta bulunan Save Priority veya Önceliği Kaydet seçeneğini seçin.

Not : Programı deneme şansım olmadı çünkü bu tür sorunlar yaşamadım hiç.Aldığım yerde birçok kişi işe yaradığını söylemiş umarım sizde de işe yarar.

Tarama Sonuçları

http://www.virustotal.com...0c364585a0f9fbd8e6c8e2e31

http://www.anderssoftware.com/prioset/prioset10setup.exe

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arkadaslar bu ?? hatası ekran kartıyla alakalı heralde benim ekran kartı 256mb 512 Mb alsam hata düzelirmi?

Kullanmadım gerek yok bana . Ama bilgisayarı Silkroad ' ta kasanlar için güzel program .

Arkadaşlar benim çara ?? hatasını veriyo bilgisayarımın ekran kartındada sorun yok sadece benim çara girince ?? hatasını veriyor.Sizce ne yapmalıyım?:agla

ya bende yeni char açıyorum tam jangan gelicek yes no lu bi hata çıkıyo ama önceden açılmışlarda hiç çıkmıyo Lutfen biri yardım etsinn

olmuyo ekran bi anda donuyo off oynayamıcam yine ecsro ya dewam:(

Geri