• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hatay'da Patlama !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
[h=1]Hatay'da kaçak mazot deposu patladı: 10 ölü[/h]Hatay'ın Altınözü İlçesi'ne bağlı Tanışma Köyü'nde jandarma kaçak mazot ihbarı yapılması üzerine bir eve baskın düzenledi. Baskın sırasında kaçak mazot deposu patladı. Patlamada 10 kişinin öldüğü açıklandı.

Alınan bilgiye göre, jandarma ekipleri kaçak mazot ihbarı yapılması üzerine Tanışma Köyü'ndeki bir eve operasyon düzenledi. Baskın sırasında ev sahibi ile jandarma arasında çıkan tartışmanın ardından ev sahibi, 3 katlı evin altındaki mazot deposu olarak kullanılan akaryakıt tankerini ateşe verdi.
Meydana gelen patlama sırasında ilk belirlemelere göre biri olay yerinde 3'ü hastanede olmak üzere 10 kişi hayatını kaybetti.
Çıkan yangın ise itfaiye ekiplerince müdahale edilerek söndürüldü. Bu arada, çoğunluğu akraba olan köylüler ile jandarma ekipleri arasında gerginlik yaşandı. Duruma tepkili olan köylüler jandarma ekiplerinin olay yerine yaklaşmasına izin vermiyor.

Hatayda kaçak mazot deposu patladı: 10 ölü haberi

köyün isminde hayır yok ki :pro

ihbar yapılmış güldürmeyin beni suç üstü alıp götürdü bizim köylüler 2gün sonra adam dışarıda yine aynı işi yapıyordu :D

Haber yalanmı yani yoksa 10 kişi ölmüş mü? Kaya güldüğüne göre asparagasmı oluyor bu haber :D

Kaya hep senin işin bence bunlar :nse: Zaten senin kaçakçı olduğundan şüpheleniyordum.

​Dedim ben sana birazını gömelim diye.
neyse konu sapmasın emre millet yanlış anlayacak yoksa.

haberturkden bir kaç yorum:

hatayın çivisi hiç çakılı değildiki.. sadece kaçakçılığın suyu çıktı.. çalınan arabaların çoğuna hatay , antakyada işlem yapılır .. bunu bilmeyen yok..

kaçak işlerin başkenti hatay ...

bu hatayda kacak olmayan bir sey varmi?

Geri