• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hat'ın Sahibini Değiştirme İhtimalimiz varmı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Annemin Üzerine Olan Hattı Üzerime Alabilirmiyim ?

Bunu gidip bayiye niye sormuyorsan derseniz Dısarı cıkacak durumum yok 2 gündür aklıma takıldı Burdan Sorayım dedim :)

Ayrıca Ücreti fln yoktur heralde ?

Ücreti var, 35 TL yanlış hatırlamıyorsam ve 18 yaşından büyüksen üzerine alabilirsin.

Alabilirsin bi aralar ücretsizdi şimdi kaç tl yada ücretsizmi bilmiyorum bayiye gidip ögrenebilirsin ama söyle bişi war hattı başka bir operatöre geçirirken kendi üzerine alırsan ücret ödemezsin diye biliyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiycem kız arkadaşm demişti.

----------

Vodafone Bayide arkadaşım çalışıyodu ona sordum bir hat parası veriyormussun sadece hattın ücretini sormadım.

Alabilirsin bi aralar ücretsizdi şimdi kaç tl yada ücretsizmi bilmiyorum bayiye gidip ögrenebilirsin ama söyle bişi war hattı başka bir operatöre geçirirken kendi üzerine alırsan ücret ödemezsin diye biliyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiycem kız arkadaşm demişti.

----------

Vodafone Bayide arkadaşım çalışıyodu ona sordum bir hat parası veriyormussun sadece hattın ücretini sormadım.

anladım ugrastıgın için teşekkürler :)

6senelik babamın üstüne olan hattı kendi üstüme almak istemiştim 35TL istediler bende kabul etmeyip kendime yeni hat almıştım 30TL ye.
5TL de cebimde kalmıştı :askk:

2 sene önce babamın üstüne kayıtlı hattı kullanıyodum ve hattı üstüme aldım. Ne kadar ücreti hatırlamıyorum fakat böyle bir şey mümkün :'(

Geri