• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Haxball Bayrak Değiştirme Programı İndir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Merhaba bu yazımızda size haxballda bayrak nasıl değiştirilir resimli bir şekilde anlatacağız. Yazılanları adım adım uyguladığınız takdirde sorunsuz bir şekilde bayrak değiştirebilirsiniz.

1.
Öncelikle burayı tıklayarak rar uzantılı Haxball Profiler 1.5 programı indirin, ardından .rar’dan masa üstüne çıkartın.

2.
Açık olan internet taracıyınızı kapatın (explorer, google chrome vs..) ve sonra indirdiğiniz Haxball Profiler 1.5 programını çift tıklayarak çalıştırın.

3.
Language, haxball url, Reset yazan yerlere dokanmayın. New country kısmından istediğiniz ülkeyi seçin ve sonra Set’e tıklayın. Set’i tıkladıktan sonra Current Country kısmında seçtiğiniz ülke ve bayrağı yer alacak. Resim2’de görüldüğü gibi…

Resim1

Resim2

4.
Yukarıda yazılanları yaptıktan sonra internet sayfasını açarak haxball.com’a giriş yapın, bayrağınız artık değişti..

Resim3

İPUCU
: Eğer programı çalıştırırken ülke seçme ve set butonu alttaki resimde görüldüğü gibi pasif (çalışmıyor ise) kullandığınız web tarayıcısına (explorer, chrome, mozilla vs..) ait geçmiş kaydını ve çerezleri silerek tekrar deneyin.

Resim 4

Geri