• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hayat yoklaması

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
Yıllardır buradayız kimimiz evlendi kimimiz okulla uğraşıyor herkes ne alemde kimler evlendi nişanlandı ?
Ben üni 2.sınıfta takılıyorum , yakından uzaktan evlilikle alakam yok sizlerde ne var ne yok

Söyleyecek çok şeyim var ama özet olarak son 5 senedir yurt dışında okul okumanın peşindeyim geçen sene dedim tamam bu sene oldu ama gel gör ki bu sene döviz vurdu çırpınıp duruyoruz :) ama en azından hayattayız buda bir şey be abi

Nabün lan? Hala okuyon mu? [MENTION=56630]-NoPasaran[/MENTION]

10 yıl önce kaydolmuşum, 10 yıl önce lise 2 deydim sanırım :D
lise bitti myo okuduk bitti 4 yıl elektrik kurumunda çalıştım onu da bitirdim şimdi yeni heyecanlar olarak thy de işe girdim bakalım sonumuz hayrola

evlilik dersen 1 kere sözlendim az daha paçayı kaptırıyorduk.
bir daha öyle birşeye girişmedim şimdilik bir kız arkadaş var yetiyor ötesi pek lazım değil :)

Geri