• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hayatımdaki en etkilendiğim film!

PanoramA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Haz 2013
Puanı
14
Koku-Bir-Katilin-Hikayesi-izle-perfume-t%C3%BCrk%C3%A7e-dublaj.jpg

Dün akşam kafadan bir film izleyim demiştim koku diye bir film ilgimi çekti izledim ve gerçekten çok etkileyici bir film.
Mutlaka izleyin 2.5 saat sürüyor. Konusuda parfüm üzerine filmdeki karakter bir köle ama koku duyusu çok ileri derece gelişmiş.
İlk başlarda sıkılabilirsiniz ama anladıktan sonra gerçekten çok sarıyor ve akıcı bir film. İzlemek isteyenler izledikten sonra yorumunu buraya yazarsa memnun olurum.

Fragman:
-İyi forumlar :)

Son düzenleme:
[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Bilimkurgu'dan aşşağıya izlemem :) im legend,tanrının kitabı,zaman makinası 2002,göçebe,promethe,kelebek etkisi,akıl oyunları,numara 23 gibi filmler hayatımda etkilendiğim en iyi filmler

Geri