• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Haydiyin askere gidiyoz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
beyler 1994 aralık doğumluyum bu muayene felan acaba bu sene içindemi olucaz ? varmı benim yaşımda bi delikanlı bişiler desin bana :D

Caner askerlik şubesine git kardeşim tecilim ne zamana kadar diye sor muayene tabii isen söylüyolar zaten :) ama sen 94 aralık doğumlusun büyük ihtimalle 2015 şubat celp döneminde gidersin :)

tecil yoksa 2014 şubat ayında muayene oluyorsun büyük ihtimal ağustosta gidersin 2014

6,7 yıl olması lazım diye biliyorum yanlış bilmiyorsam(Ancak Okursan)

Son düzenleme:
ben 94 Ağustos doğumluyum ne zaman tecil ettirmem lazım?

17 eylül 1994. üni gidiyorum üni bana dedi biz şubeye kağıt yollucaz onlar kendileri tecil ettirirlermi?

Bende 94lüyüm caner , 2hafta önce gittim askerlik şubesine.
Lise(aslı) diploması ve 2fotokopisi ile askerlik şubesine git , 2016 nın Aralık 31'ine kadar tecilli oluyosun.
Kasım ayı girmeden git yoksa askere alırlar benden söylemesi.

Geri