• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hayvana sevgi bu olsa gerek...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Hollanda Hükümeti'nin hayvanların kazasız bir şekilde otoyolu geçmesi için yaptığı doğal bitki köprüsü..

mplv9.jpg
[/URL][/IMG]

çok güzel bir düşünce onlarıda düşünmek lazım.

Son düzenleme:
Harika bir görüntü Beyazıt iyiki konuyu açmışsın.

Müslüman bir toplum olarak bunları evvela bizim düşünmemiz gerekiyor.

Bence çok mantıklı ve güzel düşünce.

Haklısın hem çevreye zarar vermeyen bir proje, hem hayvanların canlarını kurtaran bir düşünde hem de hayvanları ortamından ayırmayan bir düşünce.

----------

Harika bir görüntü Beyazıt iyiki konuyu açmışsın.

Müslüman bir toplum olarak bunları evvela bizim düşünmemiz gerekiyor.

Sokak hayvanlarını toplu katleden bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki.

Sokak hayvanlarını toplu katleden bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki.

Daha bu sabah izlediğim bir haberde Antalya'da halkın sevdiği Duman ismini verdiği bir fok balığını başından vurarak öldürmüşler.

Hayvanın başından 9adet dom dom kurşunu çıkmış.

En azından bugun bu konuyu görmem birazda olsa beni sakinleştirdi.

Biz anca uzaktan izleriz.

Adamlar insanlara yol yapmazken hayvanlara köprü yapmasını nasıl beklersiniz ki :)

Helal ya böyle şeyleri görmek insanı sevindiriyor.

Daha bu sabah izlediğim bir haberde Antalya'da halkın sevdiği Duman ismini verdiği bir fok balığını başından vurarak öldürmüşler.

Hayvanın başından 9adet dom dom kurşunu çıkmış.

En azından bugun bu konuyu görmem birazda olsa beni sakinleştirdi.

​İnsan öldürmek kadar olmasa da en azından hayvan öldürmenin de bir cezası olsa iyi olur diye düşünüyorum. Onlarında bir canı var sonuçta.

Bizim burda 7 yamalı yol varken birde hayvanlara üst geçit mi açacaklar :D

Kaldırım taşı söküp takmayı bıraktığımız zaman bunlarıda düşünebiliriz.

Geri