• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hazır Script Bölümü (Farklı Bot Scriptlerini Değiştirme)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan tane45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tane45

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ara 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar Center Bot hazır script bölümüne hoşgeldiniz. Öncelikle farklı botların scriptlerini nasıl değiştirebileceğinizi anlatayım.

1) Herhangi bir botun script text dosyasını açıyoruz.

2) Scriptte alt alta boşluklar varsa boşlukları kaldırıyoruz. Yazılar alt alta hiç boşluk olmaması gerekiyor

3) Açtığınız scriptte X-Y-Go gibi terimler bulunuyorsa bunları düzen menüsünden değiştir seçeneğine gelerek değiştirmek istediğiniz metini ( Yani X-Y-Go gibi terimler varsa bunları) yazıp altada walk yazıyoruz tümünü değiştir diyoruz ve scriptimiz alttaki resim gibi oluyor daha sonra center bot klasörünün içine kayıt ediyoruz scriptimiz kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.

tew7.jpg

NOT: BİR SORUNLA KARŞILAŞIRSANIZ LÜTFEN KONUNUN ALTINA PM ATIN. İYİ EĞLENCELER

Son düzenleme:
botu başlatmadan buf vermenin yolu varmı başlatınca kordinatlara direk gidiyo party takip ederek buf verme şansımız varmı

botu başlatmadan buf vermenin yolu varmı başlatınca kordinatlara direk gidiyo party takip ederek buf verme şansımız varmı

Merhabalar,

Yapabilirsin botta skill bölmesinden skillerini eklediğin yer var o yerin üstünde lure kısmı var orda party elemanlarını seçip walk yaparken de party skill kısmından skillerini seçersen tahminimce olacaktır. yapamazsan tekrar pm yaz ben deneyip sana söylerim

Merhabalar,

Yapabilirsin botta skill bölmesinden skillerini eklediğin yer var o yerin üstünde lure kısmı var orda party elemanlarını seçip walk yaparken de party skill kısmından skillerini seçersen tahminimce olacaktır. yapamazsan tekrar pm yaz ben deneyip sana söylerim

lure yi kurcaladım beceremedim sanırım olmuyor

lure yi kurcaladım beceremedim sanırım olmuyor

Bak şimdi pt üyelerinin bulunduğu yerde lure yapabilirsin bunuda trainplace ten get currenti üyelerin bulunduğu yeri seç ve radiusu 20 veya 10 yap burası tamam sonra geç skill kısmına ordan buff skillerini seç ve party bufftanda skilleri atıcağın üyeleri seç res kısmındanda aynı şekilde sonra lure kısmına gel enable lure tıkla auto walk seçili kalsın

Bak şimdi pt üyelerinin bulunduğu yerde lure yapabilirsin bunuda trainplace ten get currenti üyelerin bulunduğu yeri seç ve radiusu 20 veya 10 yap burası tamam sonra geç skill kısmına ordan buff skillerini seç ve party bufftanda skilleri atıcağın üyeleri seç res kısmındanda aynı şekilde sonra lure kısmına gel enable lure tıkla auto walk seçili kalsın

Kervan için uraşıyomda olmuyor etrafda turluyo ama beli mesafeyi geçemiyor

Kervan için uraşıyomda olmuyor etrafda turluyo ama beli mesafeyi geçemiyor

get currenti genişlet aga sende 100 yap 50 yap ne kadar geniş istiyosan o kadar yap bu arada kervan içinse olmaz aga hiç bi bot yürüyerek skill atmaz mecbur manuel takılcaksın kervanıda botla yapmayın ya o kadar abartmayın oyunun zevki kervan zaten :D

Son düzenleme:
get currenti genişlet aga sende 100 yap 50 yap ne kadar geniş istiyosan o kadar yap bu arada kervan içinse olmaz aga hiç bi bot yürüyerek skill atmaz mecbur manuel takılcaksın kervanıda botla yapmayın ya o kadar abartmayın oyunun zevki kervan zaten :D

tamam onuda geçtim tek sorum kaldı Malzeme veren yerden pot filan alıyormu yerlerden coin de çıkmıyor parada yok sıkıntı büyük :fire

Son düzenleme:
tamam onuda geçtim tek sorum kaldı Malzeme veren yerden pot filan alıyormu yerlerden coin de çıkmıyor parada yok sıkıntı büyük

alır town sekmesine tıkla orda en başta hp altında mp seçenekleri var onarı işaretle ve hangi potu kullanıyosan onları seç townda scripte başlarken alır diğer gol - coin sorusu için ise itemfilter bölmesine gir oraya gold yaz search e tıkla çıkan (gold) yazılarına sağ tıklayıp yes pick de aynı şekilde coinin tam adını yaz search e bas onuda sağ tıklayıp yes pick de bankaya atmak istersen yes pick ardından yes storage tıkla o

Geri