• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hazır Sitelere Dikkat Edin

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Arkadaşlar Sizler ile Paylaşıyorum Lütfen Okuyun Okumazsanız Siz Bilirsiniz

Bügün Ofiste Shell Diye Bir php Dosyası Yazdık

Bu "Shell Ne İşe Yarar"

Bu Shell Genelde Hazır scriptlere Konuluyor Amacı Sitenize Erişip Bilgileri Çalmak veya İzinleri Degişip Siteyi Komple Silmek

Örnek : cotton.php diye adlandırdım hazır bir sitenin içine bir yere gömdüm ve
siz bunu inidirip kurdugunuz zaman sistem bildirim veriyor bizlere biz sitenize girip
siteadresi. com/cotton.php yazdıgımız taktirde Hosting Bilgileri Önümüze Geliyor
bu shell antivürüsler virüs olarak görmüyor veya siteye kurarken sizlere uyarı vermiyorlar şuan piyasada çok iyi ücretsiz php siteler var

İNDİRDİĞİNİZ ZAMAN KODLAMALARINA TEK TEK BAKIN

Paylaşmamdaki Amaç Bilgilendirmek :)

Yarın OFİSTEN ÖRNEK OLARAK RESİM ATACAM :)

Son düzenleme:
Peki bu shell olayını sadece HTML templatelara gömmeleri de mümkün müdür?

Peki bu shell olayını sadece HTML templatelara gömmeleri de mümkün müdür?

gömebiliyorlar o temayı hostinge gönderdigin an işlem başlıyor

adamların amacı belli zaten sitede işe yarar tema script varsa onu almak şuan piyasada o kadar iyi temalar var hepsi bu yollar ve farklı bilmediğimiz bir çok yolla çalınıyor ve kurnazlar öyle bir yere gömüyorki kimsenin ruhu bile duymuyor

gömebiliyorlar o temayı hostinge gönderdigin an işlem başlıyor

adamların amacı belli zaten sitede işe yarar tema script varsa onu almak şuan piyasada o kadar iyi temalar var hepsi bu yollar ve farklı bilmediğimiz bir çok yolla çalınıyor ve kurnazlar öyle bir yere gömüyorki kimsenin ruhu bile duymuyor

Açıklamalar için teşekkür ediyorum. Başta kendim olmak üzere bir çok arkadaşa faydalı olacak. Bende bilgilerimi arttırmaya devam ediyorum. Web site ya da program kodlama bilgilerim oldukça fazla fakat bu tür şeyleri hiç dikkate almadım bu zamana kadar, yaptığım işlerde güvenlikler, açıklar vs. hep başkaları tarafından kapatıldı, ben kodlamakla mükellef oldum. Peki, bunu fark etmenin ya da bulmanın bir yöntemi var mıdır?

Açıklamalar için teşekkür ediyorum. Başta kendim olmak üzere bir çok arkadaşa faydalı olacak. Bende bilgilerimi arttırmaya devam ediyorum. Web site ya da program kodlama bilgilerim oldukça fazla fakat bu tür şeyleri hiç dikkate almadım bu zamana kadar, yaptığım işlerde güvenlikler, açıklar vs. hep başkaları tarafından kapatıldı, ben kodlamakla mükellef oldum. Peki, bunu fark etmenin ya da bulmanın bir yöntemi var mıdır?

indirecegin dosyaları tek tek notpat++ veya başka bir editör ile Kontrol Edeceksin Yarın Resim ve Gerekli Kodları Verecem Daha Detatylı Olur

Elinden Geldigince Kendin yap Daha Sağlıklı Hazır Bir Çok Sıkıntıyı Getirebilir

Bende ekleme yapayım shell dosyaları hazır sitelerde gömülü olmasa bile güvenlik açığı varsa yüklenebiliyor sunucudaki tüm dosyalarınızı kopyalar siler değiştirir.

Örnek
shell-nedir-nasil-kullanilir-ve-yetkileri-nelerdir.cetinia+%25282%2529.png

Geri