• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HD Launcher..(Güncellendi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sombrer0
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sombrer0

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Tem 2013
Puanı
16
Arkadaşlar Launcher çalışmalarımı sizle paylaşmak istedim :) Belki iyi olmamış olabilir ancak emeğe saygı :)

Launcher'ler Tamamen bana ait Alıntı değildir !

*Hepsi 700x419 Yani Silkroad Orjinal Launcher Boyutundadır. Boyut değiştirmenize gerek yok.

Emeğe Saygı Bir Teşekkürü Çok Görme :)

Toplam 15 Adet Launcher Upload Edildi ! > TIKLA (Tarih: 06.10.2013 | 12:58 )

İsteğe Özel Launcher Yapılır !

İSTEĞE ÖZEL LAUNCHER YAPILIR !

Toplam 15 Adet Launcher Upload Edildi ! > TIKLA (Tarih: 06.10.2013 | 12:58)

''
gfb_brs77 Skype Adresinden ulaşabilirsiniz ! (Özel Tasarım için)''

Son düzenleme:
#Onaylandi.

-Hepsi gercekten cok guzel hepsini arsivime aldim ellerinize saglik. :)

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim :) İsteğe özel yapılır Facebook Adresimi veya skype versem Sıkıntı olurmu ? Yani Yasakmı ?

Skype adresinizi vermenizde bir sakinca yoktur. :)

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Ellerine sağlık psd hali varsa paylaşırsan işte çok mutlu olurum.

Ne zamandır bu tasarımlar ile ilgileniyorsun özel mesajdan facebook hesabını da verebilir misin ?

3 Senedir ilgileniyorum(3 Yıldır Launcher yapmıyorum 3 yıldır Silkroad ile iç içeyim) Launcher'i Her sw de kendi isteğime Göre değiştiriyordum. Genellikle Fenerbahçe ile ilgili şeyler koyardım :D Dedim hep ben yararlanmıyım Biraz Başkalarıda yararlansın 1 günde onları yaptım ve paylaştım.

-Beğendiğiniz için gerçekten çok mutlu oldum :) Belki Bir konu daha açarım daha farklı launcher'ler ile :)

Son düzenleme:
Doğrudur beyler Varsa iyi yapan yapsın paylaşsın bizde yararlanalım ;)

Launcherin psd hali var zaten istediğin resmi koyabiliyorsun bunlardan birini yapmak 10 saniye mi almaz.

Beyler burda bana laf bulacağınıza yapın :D Çok zor bir şey değil. Herkes yapabilir ben yaptım paylaşmak istedim ve onaylandı. Beğenen beğenmiş teşekkür etmiş siz beğenmeyip hakaret etseniz ne olur ? Yapın sizde paylaşın.

Boşuna paylaşma Türkiyede emeğe saygı yok demişlerdide inanmamıştım :) Valla emeğe saygı yokmuş.

Fazla uzatmayın konuyu kendiniz yapın kullanın hadi kolay gelsin :)

Geri