• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HDMI görüntü bozuk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar internette dolanırken 80 ekran lcd tv indirimine denk geldim internetten çok fazla dizi film izlediğim için alıyım odaya iyi olur dedim hdmi dvi display port var vga dan görüntü aldığımda sorun yok oldukça net fakat ses almak için hdmi portu kullanmam gerekiyo ama görüntü çok kötü oluyo ekran kenarları siyahdı ekran kartından ölçekleme ayarlarından düzelttim ama günlerdir bu şekilde kullanıyorum bunun bi çözümü yok mu kafayı yedircek valla gözüm bozuldu :D bağlantı kablosu link veriyorum kablodan olabilir mi ? kaliteli öneriyoruz falan dediler

bütün çözünürlükleri denedim

1920x1080
1600x900
1280x720
çözünürlükten değil yani :D

edit: şimdi farkettim de ekran fotolarında çok fazla bozukluk anlaşılmıyo gözle oldukça kötü

Dark 3 Metre V1.4 Slim Hdmi Kablo 698 - n11.com

l7Onzk.png

vEjM54.png

Son düzenleme:
sorun tam olarak ne anlamadım ben :D ayrıca ses için hdmi kullanmana gerek yok ses girişleri var iki ucuda erkek onlardan kullanabilirsin ben evdeki televizyonu vga ile kullanıyorum :)

sorun tam olarak ne anlamadım ben :D ayrıca ses için hdmi kullanmana gerek yok ses girişleri var iki ucuda erkek onlardan kullanabilirsin ben evdeki televizyonu vga ile kullanıyorum :)

bende anlamadım ki usta şirketten bakıyorum şimdi ağzım açık kaldı görüntü normalde göz bozcak derecede bozuk telden çeker atarım eve gidince :D ss aldığında görüntüde bozukluk olmuyo demekki :D

Geri