• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hdmi kablo

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
arkadaşlar monitörüm çok eskidi yerine yeni monitör bakayım diyodum araştırdıkça led tv alıp monitör olarak kullanmak daha ekonomik ve ideal olduğunu anladım zamanımın çoğunu pcde oyun oynayıp film izleyerek geçiriyorum 124 ekran bir led tv buldum hdmi portu mevcut benim ekran kartımdada hdmi portu mevcut ben Hdmi To Hdmı Kablo 5m Kaliteli Tv-ps3-lcd Kablo GittiGidiyor'da 156738281 bu kabloyu alıp hdmi portunu kullanarak televizyonun kendi sesini (hoparlörünü) kullanabilir miyim bu led tvyi seçmemin sebebi beats studio hoparlöre sahip olması bildiğime göre hdmi daha kaliteli görüntü ve ses desteği sağlıyodu yanılıyomuyum yoksa ek bir hoparlör almam gerekir mi?

Ek haporler almana gerek yok ama hatırladığım kadarıyla bilgisayarının kulaklık çıkışından tvye bir kablo bağlaman gerek onuda 5-10 tlye alırsın.Ekranı fazla büyük almanı pek de önermem sonuçta yakından oynayacaksın büyüklük bence dezavantaj.

Geri