• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Headsset Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
200 tl'lik bir bütçem var kaliteli ve fazla sorun yaşamıycağım bir headset istiyorum önerilerini bekliyorum.

Steelseries Siberia V2 kullanıyorum ses kartsız şuan indirimde 290 TL yerine 195 TL direk öneririm gayet kaliteli bende yakın bir süre içinde aldım ama oldukça memnunum harika bir alet :)

biraz araştırdımda razer kraken çok hoşuma giti internetten güvenilir bi siteden almak istiyorum hangi siteden alabilirim ?

Bana da mikrofonu çok kaliteli bir kulaklık lazım g230 düşünüyorum sizce iyimidir ? streamlerde cızırtı yapıyor diyorlar

+1 veriyorum taric'e çok op bir kulaklık

Ama görünüşü şekil değil xd
Klr9lr.png

oo gardaşım izleniyorsun hani :D

Bana da mikrofonu çok kaliteli bir kulaklık lazım g230 düşünüyorum sizce iyimidir ? streamlerde cızırtı yapıyor diyorlar

Valla ben bugün aldm g230 fazla araştırma yapmadım internetten almayı sevmiyorum burdada bir tek teknosa var ordan gidip aldım.

Geri