• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HearthStone Hakkında Bilinmeyen veya Az Bilinen 8 Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

İşte Hearthstone ile ilgili muhtemelen bilmediğiniz 8 bilgi.
VvFlwRI0.png

1. Eğer “Defender” kartı bir şekilde hayatta kalırsa (Sword of Justice, Stormwind Champion vb.), saldıracağı zaman “I LIVED!” repliğini kullanacaktır. Bu replik, “yaşıyorum”, “hayatta kaldım” anlamlarına gelebilir.
7sxaohgY.png
XcBuWjRJ.png

2. Eğer “Mindgames” kartını oynadığınız zaman, rakibiniz destesinde herhangi bir minion yoksa, “Shadow of Nothing” kartı sahada sizin tarafınızda yerini alacaktır.

3. Bir minyonun canı maksimum 2,147,483,647’dir. Eğer, 2,147,483,650’den daha az miktarda canını arttırmaya çalışırsanız minyon ölecektir. Bunun sebebi 2,147,483,647’den sonraki sayıların negatif sayılmasıdır.
mlVI6K7R.png
VKZY5KyP.png

4. Sacrificial Pact ve Repentance, Jaraxxus üzerinde çalışır.
Usx9YzNt.png
xp4fvBk1.png

5. Eğer bir Priest, altın Mind Vision’u oynayıp The Coin alırsa, gelen The Coin de altın olacaktır.
uYHS8il3.png

6. Eğer Mind Control Tech’i oynamadan önce sahada 6 kartınız varsa, Mind Control Tech rakibin rastgele bir kartını yok eder.
TuKD29sh.png
hmOkTrn6.png

7. Eğer destenizde iki Demon yokken, “Sense Demons” oynarsaız, iki adet “Worthless Imp” elinize alırsınız.

8- Bir paketten 5 adet altın legendary kart çıkarabilme ihtimaliniz 3.2 milyarda birdir.

defenderin i lived dediğini bilmiyordum gerçi o kartı da çok oynayan kalmadı artık 2-2 murloctan gelmedikçe :D

Geri