• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hediye seçimi

CalypsOo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2010
Puanı
131
cy08d.jpg
80P9g.jpg
xjVLe.jpg

Bir yakınıma hediye amaçlı kolye almaya karar verdim ve favori olarak bunları beğendim ama 1 tane alıcam malum oldu yardımınıza ihtiyacım var :)

Gözüme ilk takılan ağaç resmi bulunan bunları nereden sipariş edebiliriz biliyormusun Elf'lerinkide güzelmiş Rohanlılarınkide güzel hepsinden istiyorum üçünü birden takarım :O

Mavi ve beyaz olanı çok beğendim. Arkadaşın kız ise beyaz olanı almanı tavsiye ederim, çok sade ve güzel duruyor.

Gülü seven dikenine katlanır dicem.Bu objelerde sahiden hoşlar deyeceğini düşünüyorum :)

1.Kolye'yi alacak gibiyim :)

Beyaz daha sade hoş gösterişli ve bir o kadarda mütevazii...Benim seçimim beyazdan yana :)

Geri