• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hello Dean

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
tumblr_miblymsOXM1riveqoo1_500.gif

Bir zamanlar izlerdim ama iyice cıvıttılar tadı kalmadı :)

Castiel pek aktif değil artık ama son zamanlarda yine eski formuna dönmeye başladı dizi uzun bir aradan sonra

Castiel'in karizmasına Dean'in esprileri ve ukalalığına hastayım :D

Mühkemmel ya bir arrow birde supernaturali takip ediyorum bence bundan önceki sezon tüm heycanını yitirmişti fakat bu sezon yine heyecan dorukta

Supernatural bence çok güzel ben 3.sezondayım şuan Dean in esprileri , kardeşine şeytanlara felan sövmesi çok iyi :D sırf onun için bile izleyen vardır :D

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar tumblr üzerinden bir arkadaşım paylaşmıştı bu bağlantıyı facebookta gördüm aklıma ilk burası geldi çünkü buradada süpernatural hayranları olduğunu biliyorum bu bölümü izleyen varsa ( deanın suratının o şekile geldiği kedi sahnesi ) ' ni izleyen varsa anlatılmak isteneni anlar gifde :)

4-5 en güzel sezonlar bence. 7. sezon saçmalıktan ibaret. 8. sezonda da son 3 bölümde kurtardılar. Yoksa oda 7 gibi gidiyordu. Yeni bir konuya başladılar [TOOLTIP=men of letters](spoiler)[/TOOLTIP]. İyi ilerliyor şuan.

Eski tadı tam olarak vermesede perşembe günleri arrowla beraber çok güzel gidiyor.

Geri