• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Henüz çıkmayan GTA5'İ indiren çocuk :D:D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PanoramA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende 2 ay önce amnesia a machine for pigs indirmiştim 6 gb lik bir dosyaydı sonra oyunun çıkış tarihinin belli olmadığı öğrendim sildim bakmadan :D

Çocuğa söyleyelim de vizyona girmeden Thor:karanlık dünyanın Türkçe dublaj linkinide bulsun :D:D:D

Şu çocuğun elinden alın klavyesini mause'nu :D

Aslında gülünecek birşey yok adamlar çıkış tarihinden önce kaç oyunu cracklediler.Yeni oyunlardan GRID2 buna örnek.Multiplayer dahil kırıldı.Kırıldığında steam-originde oyun indirmeye kapalıydı.
GTA4 çıkış tarihinden önce yayınlanmıştı :)
PC için gelir inş.PS3 çamur gibi grafikle oyun oynanmaz :)

Cocuk dogru söyliyor. Suan gta 5 indiriliyor ama sadece xbox icin. Cocuk hem hakli hemde fail :D

Geri